آخرین اخبار

23. آذر 1396 - 10:12   |   کد مطلب: 30783
رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام در همایش شکوه هجرت:
ایجاد روحیه و انگیزش در دانشجویان نقطه قوت اردوهای جهادی است
دلپیشه گفت: حضور فعال انگیزشی در برنامه ها و فعالیت های فرهنگی بهترین هدیه ای است که میتوان از این اردوهای جهادی هدیه گرفت.

به گزارش ایلام رصد، دکتر "علی دلپیشه" رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام در همایش شکوه هجرت و تجلیل از فعالان دانشجو اردوهای جهادی گفت: هرجا سپاه این نهاد مقدس در عرصه های مختلف واردعمل شده قطعا همراه با موفقیت بوده است.

وی اظهار کرد: شایدنفس حرکت تاثیری بر پیشرفت کشور  نداشته باشد چون هزینه ای که در اردوهای جهادی صرف می شود خیلی کم است. اما انگیزه ای که حرکت جهادی را توسعه می بخشد حائز اهمیت است.

وی با اشاره به یک خاطره افزود: در سال1365 در قالب یک گردان به ما ماموریت داده شد در ثلاث باباجانی و شاخ شمیرانات که در راس رشته کوه جاده ای برای نیروهای نظامی بسازیم
به هیچ وجه کسی سراغی از وسیله و جا و مکان نگرفت و تماما لبیک گفتیم.

دلپیشه بیان داشت: پس از اینکه شبانه به منطقه مذکور رسیدیم هیچکس کسی از وضع موجود گله ای نکرد. به محض روشن شدن هوا همه افراد با انرژی یک ماه روی جاده کار کردند و به لطف خدا جاده ای ساخته شد تا مورد استفاده یگانهای نظامی قرار گیرد.
این موضوع ممکن نبود مگر با یک انگیزه و اراده الهی.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام عنوان کرد: آنچه که از دانشگاه میماند این است که در این 4 سال چه کسب کرده ایم.
گذراندن دروس نگرانی زیادی ندارد. اما حضور فعال انگیزشی در برنامه ها و اردوهای جهادی بهترین هدیه ای است که میتوان از دانشگاه هدیه گرفت.

وی در پایان گفت: از تمامی نهادها درخواست دارم که این زمینه را فراهم کنند و دست به دست هم دهند تا روحیه جهادی را در دانشجویان تقویت کنند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

خامنه ای دات آی آز