پربیننده ها

آخرین اخبار

14. بهمن 1396 - 10:46   |   کد مطلب: 31987
جانشین فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام:
تربیت نیروی ولائی و انقلابی بیمه کننده نظام اسلامی است
شاکرمی شهدا را رویش های انقلاب عنوان کرد، و گفت: ولایت مداری و کادر سازی شهدا یکی از شاخص ترین ویزگی هائی است که انقلاب را بیمه کرده است

به گزارش ایلام رصد، صبح امروز نمایشگاه "خاکریز خاطرات" کاری از بسیج دانشجوئی دانشگاه علمی کاربردی ایلام 2 با حضور جانشین فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام، افتتاح شد.

در این نمایشگاه که به مناسبت دهه مبارک فجر و آغاز چهلمین بهار انقلاب اسلامی برپا شد، با طراحی که تداعی کننده دوران انقلاب و دفاع مقدس بود گوشه ای از رشادت ها و جان فشانی های شهدای این مرزو بوم در به ثمر رساندن درخت تنومند انقلاب اسلامی به نمایش گذاشته شد.

سرهنگ جمال شاکرمی جانشین فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام، در این مراسم ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای انقلاب و دفاع مقدس اظهار داشت: باید از تمام ظرفیت های موجود در شناساندن سیره و منش شهدا و بیان رشادت های انان به دانشجویان و دانشگاهیان تلاش کنیم.

وی شهدا را رویش های انقلاب عنوان کرد، و گفت: ولایت مداری و کادر سازی شهدا یکی از شاخص ترین ویزگی هائی است که انقلاب را بیمه کرده است زیرا شهدا با ترویج «اندیشه و تفکر » امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری، گامی اساسی در جهت پیشرفت این مرز و بوم برداشتند.

شاکرمی با اشاره به امنیت و اقتدار امروز کشور آن را مرهون خون شهدا دانست و اضافه کرد: در شرایط امروز که دشمن کمر همت بسته تا نسل امروز را از دستاوردهای انقلاب دلسرد نماید ضروری است که به جوانان نسل دوم و سوم انقلاب یاداور شویم که آنچه این نظام و انقلاب را بیمه کرده پایبندی شهیدان و رزمندگان این دیار به آرمان‌ها و اهداف انقلاب بود لذا باید برای حفظ و نگهداری آن از شهدا الگو بگیریم.

 

انتهای پیام/

 

دیدگاه شما

خامنه ای دات آی آز