آخرین اخبار

19. بهمن 1396 - 10:14   |   کد مطلب: 32128
به مناسبت دهه فجر، مسئولان و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی ایلام با حضور بر مزار شهدای گمنام یاد و خاطره این عزیزان را گرامی داشتند.

به گزارش ایلام رصد، مسئولان و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی ایلام، همزمان با هشتمین روز از دهه فجر با حضور در مزار شهدای گمنام شهر ایلام، با آرمان های نظام و انقلاب تجدید میثاق کردند.

حجت الاسلام "سید محمد باقر هاشمی "مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی ایلام در این مراسم، ضمن تبریک دهه فجر و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان هشت سال دفاع مقدس اظهار داشت: دهه فجر یادآور همدلی، همراهی، ایثار و وحدت کلمه مردم با امام امت و همه دلسوزان مسیر انقلاب است.

حجت الاسلام هاشمی ادامه داد: نظام مقدس جمهوری اسلامی به عنوان مهمترین دستاورد انقلاب عزت، اقتدار و امنیت را به مردم هدیه نموده است.

وی افزود: این انقلاب با رهبری های پیامبرگونه امام راحل ومقام معظم رهبری  سعی و تلاش و شهادت طلبی شهدا، ایثارگران و دلسوزان انقلاب به این مرحله از عزت و امنیت رسیده است.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی ایلام بیان داشت: امیدواریم همه کسانی که در نظام اسلامی نقشی برعهده دارند، بتوانند ادامه دهنده راه نظام باشند.

وی یادآور شد: اقتدار و امنیت ایران اسلامی در گرو همدلی و همراهی دولتمردان و مردم است که دوشادوش یکدیگر در راه تعالی و اعتلای ایران اسلامی حرکت کنند.

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

خامنه ای دات آی آز