آخرین اخبار

22. بهمن 1396 - 7:46   |   کد مطلب: 32197
بیانیه جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه ایلام:
برای خلق حماسه ای دیگر همه خواهیم آمد
بی تردید خلق حماسه ای عظیم در ۲۲ بهمنِ امسال، تاکیدی دوباره بر باور و اعتقادِ خدشه ناپذیرِ ملت ایران به اصلِ بنیادینِ استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی است.

به گزارش ایلام رصد، تشکلجامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه ایلام به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی با صدور بیانیه ای از تمامی دانشجویان اساتید، کارکنان، دانشگاه و مردم حماسه ساز ایلام دعوت نموده که باحضور پرشور خود وحدت را به همگان نمایان کنند.

در این بیانیه آمده است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

«اِنَّ الَّذِینَ قَالُوا رَبُّنَا اللَّهُ ثُمَّ اسْتَقَامُوا فَلَا خَوْفٌ عَلَیْهِمْ وَلَا هُمْ یَحْزَنُونَ» (احقاف، ۱۳)

خورشید طلیعه فجر پیروزی در آسمان ایران اسلامی درحالی نورافشانی می کند که ۴ دهه از رشادت های مردمی که درنفی استبداد طاغوت و استقرار نظام اسلامی از بذل جان خویش نیز دریغ نورزیدند، می گذرد. در طی این سال ها روز به روز بر دشمنی دشمنان با ملت سرافراز ایران که قهر مستکبران را بر ذلت لبخند آنان ترجیح دادند و استقلال و آزادی خویش را با نثار خون سرخ خود خریدند، افزون می گردد.

امروز با وجود خصومت‌ها و کینه‌ورزی‌های شیطان بزرگ و اذنابش، ملت رشید ایران، به برکت نظام جمهوری اسلامی و زعامت ولی فقیه از بلوغ سیاسی برخوردار شده است به نحوی که توطئه و مکر دشمنان را به خوبی تشخیص داده و با بصیرت خود اجازه تحقق خواست آنان در سرزمین اسلامی‌مان را نخواهند داد. مردم ما بر این نکته واقفند که همچنان مقاومت، هوشیاری، همبستگی و اتکال به خداوند، سرمایه بزرگی است که برای دستیابی به آینده‌ای روشن بدان نیازمندیم.

امروز دستاوردها و آثار پربركت انقلاب اسلامي خارج از محدودههاي جغرافيايي ايران و نفوذ آن به قلمرو قدرت هاي استكباري و تبيين تحولات و تغييرات سريع در برخي كشورهاي عربي منطقه افزوده است آنچه بخشهايي از خاور ميانه آفريقا و برخي كشورهاي عربي را در برگرفته حقيقت ناشي از بيداري اسلامي و شكل گيري روحيه استكبار ستيزي ،آزادي خواهي و استقلال طلبي است كه ريشه در عمق ايمان مردم خدا جوي اين مرز و بوم دارد

بی تردید خلق حماسه ای عظیم در ۲۲ بهمنِ امسال، تاکیدی دوباره بر باور و اعتقادِ خدشه ناپذیرِ ملت ایران به اصلِ بنیادینِ استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی است و به جهانیان نشان خواهد داد که نظامِ برآمده از خواست و رای ملت، قدرتمندتر از گذشته در مسیر اعتلا و تکامل به پیش خواهد رفت ؛ و به بیان مقام معظم رهبری ۲۲ بهمن امسال ان شاءالله از آن ۲۲ بهمن های تماشایی خواهد بود و این میسر نمیشود جز با حضور تمامی مردم ولائی و انقلابی ایران اسلامی.

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه ایلام در سی و نهمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی که متقارن با ایام شهادت حضرت فاطمه الزهر(ع)گشته است از تمامی دانشجویان اساتید، کارکنان، دانشگاه و مردم حماسه ساز ایلام دعوت نموده که باحضور پرشور خود وحدت را به همگان نمایان کنند .

انتهای پیام/

دیدگاه شما

خامنه ای دات آی آز