آخرین اخبار

22. بهمن 1396 - 8:08   |   کد مطلب: 32198
بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی آبدانان:
گفتمان حق‌طلبانه و عدالت محور انقلاب آن را در مسیر پیش روندگی قرارداده است
انقلاب اسلامی یک حقیقت زنده است که گفتمان حق‌طلبانه، عدالت محور و آزادی بخش آن، باعث بیداری و ایستادگی جامعه بشری دربرابر نظام استکبار و صهیونیسم بین‌الملل بویژه حکومت آمریکا را رقم زده است.

به گزارش ایلام رصد، دربیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی شهرستان آبدانان به مناسبت یوم الله ۲۲ بهمن آمده است:
جهان امروز عرصه نمایش ظلم‌ستیزی، توانایی و اراده نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برای اثبات خواستن و توانستن جمهوری اسلامی و ناتوانی و ناکامی دشمنان این نظام الهی است.

با گذشت ۳۹ سال از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و علی رغم تمام توطئه ها، فتنه آفرینی ها، بحران‌سازی ها، ترفندها و پروژه‌های براندازی جبهه دشمن، جمهوری اسلامی و ملت عظیم الشأن با سربلندی در مصاف با نظام سلطه و استکبار، روند تکاملی و حرکت به سمت آرمان‌های بلند خود را پویاتر و پر فروغ تر از هر مقطع تاریخی تداوم بخشیده اند.

انقلاب اسلامی یک حقیقت زنده است که گفتمان حق‌طلبانه، عدالت محور و آزادی بخش آن، باعث بیداری و ایستادگی جامعه بشری دربرابر نظام استکبار و صهیونیسم بین‌الملل بویژه حکومت آمریکا را رقم زده است.

پروژه کوچک نمایی و زیر سوال بردن دستاوردهای بی نظیر انقلاب اسلامی در تمامی حوزه ها از جمله مواردی است که سردمداران متوّهم غربی برای ناامیدی و مأیوس شدن و واگرایی مردم از نظام و انقلاب اسلامی در دستور کار خود قرار داده اند که به فضل الهی تاکنون برای آنها جز شکست و رسوایی فایده نداشته است.

به یاری خداوند متعال مردم انقلابی فهیم و ولایت مدار ایران اسلامی به مدد رهبری های حکیمانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) اجازه نخواهد داد شیطان بزرگ و همدستان آن، کمینگاه های جدیدی را در مسیر پیش روندگی انقلاب و ایران اسلامی طراحی و ایجاد نمایند، جمهوری اسلامی مسیر مبارزه با ظلم و استکبار را ریل گذاری کرده و هم اکنون بسیاری از جهانیان را در اقصی نقاط جهان به ویژه در منطقه راهبردی غرب آسیا با گفتمان خود همراه ساخته است.

بسیج دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی شهرستان آبدانان با پاسداشت حماسه شهیدان انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و مدافعان حرم و شهدای عرصه ی امنیت و خدمت در کشور و گرامیداشت یاد و میراث جاودان بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و تجدید میثاق با آرمانهای امام راحل و شهداء، بیعت خود با مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) را تجدید و از آحاد و اقشار مختلف ایرانیان انقلابی و زمان شناس بویژه دانشجویان ولایت مدار شهرستان آبدانان برای شرکت پرشور، یکپارچه و تماشایی در راهپیمایی سراسری یوم الله ۲۲ بهمن سال ۹۶ دعوت به عمل می آورد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

خامنه ای دات آی آز