آخرین اخبار

28. بهمن 1396 - 9:20   |   کد مطلب: 32340
میرزایی حیدری گفت:در جنگ رسانه ای نیازمند لیدر فعال فرهنگی هستیم و کسی که مجهز به علم در این فضا نباشد نمیتواند موفق باشد .

به گزارش ایلام رصد، کارگاه سواد رسانه ای به همت مدیریت فرهنگی و فضای مجازی سازمان بسیج دانشجوئی ایلام، با حضور دانشجویان در سالن جلسات دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام برگزار شد.
"محمد میرزایی حیدری"رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام،با اشاره به اهمیت فضای مجازی، گفت: هر چقدر در زمینه روشن سازی و تبیین فضای مجازی کلاس اموزشی برگزار شود، باز کم است.
وی افزود: سواد رسانه از اولویت های محیط های دانشگاهی است و سخت ترین جبهه جنگ ما در حال حاضر در عرصه فضای مجازی است .
میرزائی حیدری تصریح کرد: وجود بصیرت کافی در این جنگ نابرابر ودر مقابل دشمنان قسم خورده دین و انقلاب و در جهت اجرای تاکتیک های به موقع و درست ضروری است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام، با اشاره به بیاناتد رهبری در خصوص فضای مجازی اضافه کرد: رهبر انقلاب یکبار عبارت قتلگاه به کار بردند و ان هم در خصوص فضای مجازی بود، این جنگ جنگی نرم است و قتل عام این فضا بیش از هر جنگی است.

وی با بیان اینکه نباید در این فضا پادوی فرهنگی باشیم خاطرنشان کرد: در این جنگ نیازمند لیدر فعال فرهنگی هستیم و کسی که مجهز به علم در این فضا نباشد نمیتواند موفق باشد .

میرزائی حیدری با اشاره به این موضوع که داشتن سواد رسانه ای لازمه موفقیت در این فضاست، یادآور شد: دشمن با شلیک و خلاص در فضای مجازی کار میکند. شلیک اذهان را اماده میکند و خلاص لحظه ای است که خبر دیگر در تکمیل می اید و جامعه آن رامیپذیرد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

خامنه ای دات آی آز