آخرین اخبار

1. اسفند 1396 - 19:46   |   کد مطلب: 32409
انتقادهای نماینده مردم شیراز از آخوندی و سهل‌انگاری‌ها در حادثه سقوط هواپیما
هیچ‌گاه‌ وزیر راه را شریک آلام مردم ندیدیم!/ چرا مدیرعامل آسمان استعفا نداد؟
نماینده مردم شیراز در مجلس گفت: وزیر راه انسان مغروری است و اهمیتی به کسی نمی‌دهد و با وجود اتفاقات ریز و درشت در سانحه هوایی، آتش گرفتن قطار و اتوبوس‌هایی که بارها دچار تصادف می‌شوند، هیچ‌گاه وی را شریک آلام مردم ندیده‌ایم.

به گزارش ایلام رصد، 

مسعود رضایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شیراز با بیان اینکه پیش از تعلق به جناح سیاسی خاص، ابتدا خود را نماینده مردم می‌داند، با انتقاد از روحیه مغرورانه وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: آخوندی انسان مغروری است و اهمیتی به کسی نمی‌دهد و با وجود اتفاقات ریز و درشت در سانحه هوایی، آتش گرفتن قطار و اتوبوس‌هایی که بارها دچار تصادف می‌شوند، هیچ‌گاه وی را شریک آلام مردم ندیده‌ایم.

وی افزود: بنده استیضاح آخوندی را امضاء کردم گرچه دوستان اصلاح‌طلب بنده از این مسئله ناراحت شدند اما به‌صراحت می‌گویم که بنده نماینده مردم هستم و هیچ‌گونه تعارفی با کسی که درد مردم را ندارد، نخواهم داشت و البته این را هم بگویم که این کار به‌منزله اعتقاد نداشتن به کار تشکیلاتی و حزبی نیست، چراکه معتقدم کار تشکیلاتی منسجم، بسیاری از مشکلات مملکت را حل خواهد کرد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با انتقاد از اعضای کمیسیون عمران مجلس نیز خاطرنشان کرد: از اعضای کمیسیون عمران گله‌مندیم که چرا در برابر این‌همه بی‌مبالاتی در وزارت خانه راه و شهرسازی موضعی قاطع ندارند که حتی خدای‌نکرده گاهی بوی سازش نیز از این کمیسیون به مشام می‌رسد، آن‌هم با وزیری که با تبختر و غرور با انسان برخورد می‌کند.

رضایی همچنین گفت: بنده یک ماه پیش بحث شرکت آسمان و فرسودگی ناوگان آن را با وزیر رفاه مطرح کردم و بر اساس صحبت‌هایی که با کارمندان این شرکت داشتم پی به نارضایتی‌های موجود بردم که مدیرعامل این شرکت به‌جای حل مشکلات، شکایتم را به رئیس مجلس برده و از پی گیری بنده در این خصوص ناراحت شده بود.

وی افزود: مدیرعامل شرکت آسمان بداخلاقی کرد و بنده نیز به وی گفتم که مسئله من شخصی نیست، من نماینده مردم هستم و از طرف آنان صحبت می‌کنم و به شما می‌گویم که وضعیت شرکت مناسب نیست و ناوگان فرسوده است که متأسفانه گوش نکردند.

رضایی ادامه داد: بنده معتقدم که مدیرعامل آسمان باید به دلیل همدردی با مردم استعفا دهد و یا برکنار شود، چراکه در تمام دنیا این یک عرف است.

انتهای پیام/ج/

دیدگاه شما

خامنه ای دات آی آز