آخرین اخبار

9. اسفند 1396 - 13:49   |   کد مطلب: 32551
نمامده ولی فقیه در استان در دیدار با دانشجویان؛
انتقاد پذیر هستم اما هیچ کس توهین و تهمت را بر نمیتابد
حجت الاسلام والمسلمین لطفی اظهار داشت: فردای قیامت کسانی که بدون پرس جو و تحقیق در صحت و سقم این قضایا ورود پیدا می کنند در برابر این جایگاه باید پاسخگو باشند.

به گزارش ایلام رصد، با توجه به اتفاقات و جریاناتی که در روزهای اخیر در فضای مجازی بر علیه امام جمعه انقلابی و مردمی ایلام، صورت گرفته است، و با توجه به واکنش های بسیج دانشجوئی یکی از شهرستان های مشهد که ندانسته و بدون اطلاع از اصل موضوع نسبت به نماینده ولی فقیه استان ایلام، اعلام موضع کرده بودند جمعی از دانشجویان بسیجی دانشگاه های ایلام، به دیدار حجت الاسلام والمسلمین لطفی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام رفتند. 

حجت الاسلام والمسلمین لطفی در دیدار با دانشجویان بسیجی دانشگاه های ایلام گفت: تفکر بسیجی و مدیریت جهادی رمز پیروزی ها و پیشرفت های کشور است.

وی افزود: دشمن درصدد است شعار ما می توانیم را در بین جوانان ما کم رنگ کند، از این رودانشجویان باید با دو بال تعهد و دانش مسیر تعیین شده از سوی امام و رهبری را طی کنند.
وی درخصوص جریانات اخیر که در مورد خودشان مطرح بود،  با اظهار این نکته که خودروی که به عنوان نماد تجمل گرائی و اشرافیگری مطرح شده است،  سیزده سال است که از ان استفاده می شود و از دوران اصلاحات جهت مباحث امنیت به دفتر امام جمعه داده شده است. 

وی با انتقاد از پیروان عرفان های امروزی، بیان کرد:  از شاگردان علامه حسن زاده آملی بوده ام که همواره بنده را از عرفان های کاذب بیم می دادند و باید بدانید، عرفانی که  در مکتب بزرگان و امام وجود دارد با عرفان های که برخی افراد امروزی از آن دم می زنند، بسیار فاصله داشته و متفاوت است.
حجت الاسلام والمسلمین لطفی افزود: انتقاد پذیر هستم ولی با تهمت و اهانت هیچ کسی کنار نمی آید، و صفات و عناوینی  که این فرد به بنده نسبت داده است اگر نتواند ان را ثابت کند باید جوابگو باشد.

این توهین ها و تهمت ها اهانت به جایگاه ولایت فقیه است

وی اظهار کرد:استان ایلام از لحاظ اخلاقی و غیرت در سطح کشور سرآمد است و نباید اجازه داده شود به مردمان و زنان این دیار اهانت و توهین شود.
امام جمعه ایلام با بیان اینکه در راستای اهداف دشمن و ضربه زدن به جایگاه نماینده ولی فقیه بودن بسیاری از حرف ها و گفته های بنده را سانسور کرده و با منظور و مفهوم استباطی خود انان را بیان کردند، اظهار داشت: فردای قیامت کسانی که بدون پرس جو و تحقیق در صحت و سقم این قضایا ورود پیدا می کنند در برابر این جایگاه باید پاسخگو باشند.

دیدگاه شما

خامنه ای دات آی آز