آخرین اخبار

16. اسفند 1396 - 8:06   |   کد مطلب: 32577
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خبر داد:
سرمایه‌گذاری 2700 میلیارد تومانی در ایلام از سال 92 تا 96
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام گفت: از سال 92 تا پایان دولت یازدهم مبلغ سرمایه‌گذاری در استان ایلام به 2700 میلیارد تومان رسیده است.

به گزارش ایلام رصد، مهندس «یاراله نصیری»رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام، در همایش روز ملی حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان اظهار کرد: شهرک صنعتی ایلام محل شروع فعالیت، تلاش و شکل گیری حرکت در مسیر صنعتی شدن بوده است.

وی با بیان اینکه در ابتدای شکل گیری شهرک صنعتی در ایلام و راه‌اندازی واحدهای تولیدی مشکلات خاصی وجود داشته است، افزود: بعد از دهه هفتاد، تلاش‌ها در مسیر صنعتی شدن شدت گرفته و سطح صنعت در این استان را تغییر داد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام با اشاره به اینکه تا سال 92 به میزان 1800 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در استان انجام گرفته بود، افزود: از سال 92 تا پایان دولت یازدهم مبلغ سرمایه‌گذاری در استان ایلام به 2700 میلیارد تومان رسیده است.

نصیری با بیان اینکه سال آینده 3300 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در استان انجام خواهد گرفت، تصریح کرد: تا پایان شهریور ماه سال آینده حجم سرمایه‌گذاری صنعتی در استان ایلام به 6 هزار میلیارد تومان خواهد رسید.

وی با اشاره به اینکه 15 هزار و 900 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در حال اجراست، یادآور شد: 7500 میلیارد تومان اعتبار برای پروژه پتروشیمی مهران در نظر گرفته شده که منتظر مصوبه کمیسیون ماده 2 سازمان محیط زیست است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام به اهمیت حقوق مصرف‌کنندگان و تاکیدات این حوزه در دین مبین اسلام اشاره و اظهار کرد: بحث حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان از سال 88 مطرح شده و باید به این نکته توجه داشت که اصالت کالا بر عهده تولید کننده است.

نصیری با بیان اینکه شاه بیت تولیدکنندگان باید حمایت از حقوق مصرف‌کننده باشد، عنوان کرد: کسانی که در حوزه تولید فعالیت دارند به صورت نسبی حقوق مصرف‌کنندگان را رعایت می‌کنند.

یادآور می‌شود در پایان از مدیران 21 واحد تولیدی خدماتی و 11 نفر از مسئولان انجمن‌های حمایت از مصرف کنندگان شهرستان‌ها و 2 ناظر افتخاری تجلیل شد

انتهای پیام/

دیدگاه شما

خامنه ای دات آی آز