آخرین اخبار

19. اسفند 1396 - 7:43   |   کد مطلب: 32583
اساس فرهنگ غرب اين است كه زن رابه عنوان يك كالا، درجامعه عرضه كنند، تشويق وتحريص برعريان گرايي به اين جهت است.

به گزارش ایلام رصد، جامعه زنان فرهیخته استان ایلام در بیانیه ای در اعتراض به جریان نفوذتفکر فمنیسم چنین آورده است:

« حضرت آیت الله امام خامنه اي مدظله العالي»
مسأله حجاب ، به معناي منزوي كردن زن نيست .اگر كسي چنين برداشتي از حجاب داشته باشد، برداشتش كاملاً غلط و انحرافي است. اساس فرهنگ غرب اين است كه زن رابه عنوان يك كالا، درجامعه عرضه كنند، تشويق وتحريص برعريان گرايي به اين جهت است .
در روزگاري كه چشم بي پرواي شِبه آدميان ، حريص تر از هميشه است؛ عده اي رؤياي زيبايي را در هتك عفت زن مي دانند تا به زعم خود ، هرزگي را كه ميراث ناميمون دوران تجدد است ، در لفافة ارمغان آزادي براي زن به وديعه بگذارند.
اما در مقابله با ترفندهاي شوم غارتگران ميراث گرانبهاي دين ، که در كمين عفت زنان و غیرت مردان مسلمان نشسته اند، زنان آزاده ایران اسلامی به فرموده مقام معظم رهبری(مدظله العالی) نشان دادند که " الگوی سوم" ،همان (( زن نه شرقی، نه غربی)) است ، که هم می تواند زن باشد، هم عفیف و محجبه و شریف باشد وهم می تواند سنگر خانواده را پاکیزه نگه دارد و در عرصه های سیاسی–اجتماعی نیز سنگر سازیِ جدید و فتوحات بزرگ به ارمغان آورد.
هنوز طنین صدای امام خمینی(ره) که همزمان با عید میلاد حضرت زهرا(س)به دنبال تصویب کاپیتولاسیون ، انا لله و انا الیه راجعون سردادند و صلای « علمای اسلام به داد اسلام برسید» در عالم به گوش میرسد.
امروز ما بانوان دینمدارایلامی همگام و همصدا با جامعه بانوان ایران اسلامی و با تأسی از بانوی دو عالم و پیروی ازپیام تاریخی بنیانگذار انقلاب اسلامی و احیاء گر مقام و منزلت زن بعد از به انحطاط رفتن در دوران پهلوی ، فریاد برمی آوریم که : « علمای اسلام به داد اسلام برسید » ما اعلام خطر میکنیم ؛ به داد اسلام برسید که حجاب و حیاء دستخوش سلایق نا همگون بازیگران فریب خورده قرار نگیرد. و فضاحتهایی که این روزهای تقویم عمر انقلاب را ممهور به رونمایی از نوعی اباحه گری نموده است و در پی اجرای تعهدات سخیف خود به دشمنان در کمین دین نشسته برآمده اند ؛ یادآور شوید تا کاپیتولاسیونی از جنس دیگر برضد نص صریح قرآن ، به انگشت غفلت و جهالت رنگین نگردد.
آنچه امروز از اخبار نا میمون غربزدگان لیبرال مسلک داخلی به گوش میرسد همان صدای کریهی است که میگفت: «زن خوب است فریبا باشد » که بایسته است در پاسخ این اباحه گریها فرمان امام راحل را سر داد که فرمود ، ما انقلاب کردیم که این غلط کاریها نباشد...
و امروز به پاس بزرگداشت مقام زن ، فرصتی است تا ما بانوان فاطمی (س) خود پرچمدار اثبات حقانیت ارزشهای دینی جایگاه و منزلت زن مسلمان باشیم و از همه مسئولان ، نمایندگان ملت در مجلس شورای اسلامی، نهادهای مردمی ، حوزویان ، دانشگاهیان و همه اقشار مختلف خواهان برخورد قاطع با جریانهای سازمان یافته ای باشیم که در پی تضعیف باورهای دینی و ترویج نمادهای غرب بر ضد منزلت زن مسلمان هستیم.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

خامنه ای دات آی آز