آخرین اخبار

22. اسفند 1396 - 8:40   |   کد مطلب: 32594
با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام؛
بخش مراقبتهای ویژه بیمارستان رسول اکرم(ص) آبدانان افتتاح شد
با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام، فرماندار شهرستان، معاونین و مدیران دانشگاه، مسئولان و کارکنان شبکه و بیمارستان، بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان رسول اکرم(ص) آبدانان افتتاح شد.

به گزارش ایلام رصد، آیین افتتاحیه بخش مراقبتهای ویژه بیمارستان رسول اکرم(ص) آبدانان برگزارشد.

 دکتر"کریم همتی" رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام، در این مراسم، اظهار کرد: این بخش با هزینه بالغ بر پنج میلیارد ریال شامل بهسازی بخش و تجهیزات پزشکی به بهره برداری رسیده است.

همتی ادامه داد: با افتتاح این بخش تخت های بیمارستانی شهرستان آبدانان از ۴۶ به ۵۰ تخت افزایش یافته است.

 وی در بخش دیگری از سخنان خود یادآور شد: تمام تلاش خود را بکار گرفته ایم تا در روند خدمت رسانی به مردم شریف شهرستان آبدانان هیچ مشکل و خللی وجود نداشته باشد.

در ادامه نیز فرماندار شهرستان آبدانان ضمن تقدیر از توجه و رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام حوزه سلامت اظهار کرد: این بیمارستان به توجه بیشتری در بخش توسعه فضای فیزیکی، تجهیزات و امکانات بیمارستانی و محوطه سازی از سوی مسئولان دانشگاه دارد.

وی افزود: انعقاد تفاهمنامه بین وزارت بهداشت و استانداری ایلام در جهت احداث و تکمیل پروژه‌های بهداشتی درمانی نقطه عطفی در در حوزه بهداشت و درمان بود که ما ۵۰ درصد از سهم استان را در جهت کمک به رفع مشکلات حوزه بهداشت و درمان شهرستان آبدانان تامین اعتبار نموده ایم.

وی خاطرنشان کرد: شبانه روزی شدن مرکز بهداشت درمانی سراب باغ یکی از مطالبات مردم این بخش است. بنابراین انتظار می رود از سوی مسئولان دانشگاه این مشکل رفع شود.

فرماندار شهرستان آبدانان یادآور شد: یکی از درخشان ترین خدمات دولت تدبیر و امید، اجرای طرح تحول نظام سلامت است که دغدغه‌های مردم در این حوزه را به حداقل ممکن کاهش داده است.

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

خامنه ای دات آی آز