آخرین اخبار

22. اسفند 1396 - 13:49   |   کد مطلب: 32596
شیروی گفت: میزان رضایت‌مندی مردم استان ایلام از برنامه‌های سیمای استان در سال جاری حدود 82 درصد بوده است.

به گزارش ایلام رصد، دکتر"علیرضا شیروی"، مدیرکل صداوسیمای مرکز ایلام،  در نشست خبری با اصحاب رسانه استان، که در راستای معرفی برنامه های نوروز97 برگزار شد، اظهار کرد: در سال جاری توسط مرکز نظرسنجی صداوسیما  70 نظرسنجی در استان ایلام اجراشده است، که بنا بر استناد به این نظر سنجی ها، میزان مخاطب برنامه‌های سیمای مرکز ایلام در سال 96 در بین مردم استان حدود 86 درصد بوده که این میزان 19 درصد نسبت به سال‌های قبل رشد داشته است.

مدیرکل صداوسیمای مرکز ایلام،با اشاره به این موضوع که مرکز ایلام جزء سه مرکز برتر کشور است، اضافه کرد: میزان رضایت‌مندی مردم استان ایلام از برنامه‌های سیمای استان در سال جاری حدود 82 درصد بوده است.

 شیروی، با اشاره به میزان رضایت‌مندی مردم استان  از برنامه‌های صدای مرکز ایلام،نیز گفت:  در حال حاضر رادیو نما ایلام در بستر دیجیتال فعالیت دارد که مردم تمام استان به این رادیو دسترسی دارند و بر اساس نظرسنجی انجام‌شده حدود 54 درصد مردم در منازل رادیو نما را دریافت می‌کنندو میزان رضایت مندی آنان از برنامه های رادیو 82 درصد اعلام شده است.

وی، با بیان اینکه میزان مخاطبان ماهواره نسبت به سه سال گذشته در استان حدود 17 درصد کاهش داشته است، افزود: مرجعیت رسانه‌ای صداوسیمای مرکز ایلام در استان حدود 70 درصد است، و 78 درصد مردم استان به اخبار و پوشش های خبری رویدادهای مختلف استان اعتماد دارند.

مدیرکل صداوسیمای مرکز ایلام، بابیان اینکه 60 درصد مردم استان تلاش‌های صداوسیما استان در راستای اخبار و اطلاع‌رسانی خیلی خوب ارزیابی کرده‌اند، گفت: یکی از اتفاقات خوب در حوزه تلویزیون 24 ساعته شدن شبکه استانی ایلام بود که علی‌رغم مشکلات و محدودیت‌های که وجود داشت این امر صورت پذیرفت.

شیروی، تصریح کرد: کنداکتور برنامه‌های نوروزی صداوسیمای مرکز ایلام از 27 اسفند آغازشده و این برنامه‌ها تدوین شده و با توجه به ایام شهادت امام هادی (ع) نیز ویژه‌برنامه‌های در این زمینه نیز تهیه‌شده است.

وی، تهیه 2 باکس فیلم سینمایی ایرانی و خارجی در ایام نوروزی، اجرای برنامه مانگه شو در هر شب، برنامه جرخه جم و برنامه‌های فرهنگی و ورزشی و سرگرمی را ازجمله برنامه‌های این ایام عنوان و ابراز کرد: مهم‌ترین ویژه‌برنامه این ایام برنامه راهیان نور است که تلاش می‌شود در این برنامه‌ها نقاط یادمانی راهیان نور استان ازجمله شرهانی، نقطه ایثار و چم هندی به طور کامل پوشش داده شود.

 

 

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

خامنه ای دات آی آز