آخرین اخبار

5. فروردين 1397 - 0:56   |   کد مطلب: 32614
نماینده حوزه انتخابیه دهلران گفت: حمایت از کالای ایرانی منجر به تقویت تولید ملی می شود.

به گزارش ایلام رصد، "شادمهر کاظم زاده "نماینده حوزه انتخابی شهرستان دهلران در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار سیاسی ایلام بیدار در خصوص نامگذاری شعار امسال توسط مقام معظم رهبری گفت: نوروز به عنوان یک روز مهم برای همه ملت ایران به شمار می رود که به لحاظ تاریخی نیز از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است.

وی اظهار کرد: آنچه که باعث شد تا رهبری در سال های اخیر مدام شعارهای مهمی را نامگذاری کنند توجه به مطالبه گری و وضعیت معیشتی مردم توسط رهبری بوده و به همین منظور این موضوعات را هدف گذاری کرده اند.

نماینده حوزه انتخابیه دهلران با بیان اینکه مسائل اقتصادی مهمترین مطالعه کنونی جامعه به شمار می‌رود گفت: توجه به ظرفیت های اقتصاد مقاومتی در داخل می‌تواند گره‌گشای بسیاری از مصوبات باشد.

کاظم زاده افزود: اگر چنانچه یک جنس داخلی در مشابه با یک جنسه خارجی خریداری شود بدون شک با استقلال آن شرکت و یا کارخانه خواهد شد که به موازات آن باعث رونق کار در آن بخش و نیز پرسنل آن می‌شود لذا این کار خود به تقویت تولید داخلی منجر خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: مهمترین مطالبه و خواسته مردم به خصوص در چند سال اخیر مباحث مربوط به اقتصادی و اشتغال جوانان است که امید است با همراهی دولت و ملت به سرانجام برسد.

عضو کمیسیون عمران مجلس همچنین گفت: در این راستا مجلس نیز در راستای فرمایشات رهبری فعال بوده و به طور یقین برنامه ریزی های لازم را در جهت تحقق شعار سال انجام خواهد داد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

خامنه ای دات آی آز