آخرین اخبار

22. فروردين 1397 - 12:42   |   کد مطلب: 32635
میرزائی حیدری گفت: راه خروج دانشگاه آزاد اسلامی ایلام از حالت زیان ده بودن تاکید و حمایت از تولیدات پژوهشی و علمی و تبدیل آنها به ثروت است.

به گزارش ایلام رصد، درمراسم معرفی معاون جدید پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام، "محمد میرزائی حیدری"، سرپرست دانشگاه ازاد اسلامی واحد ایلام،  گفت: برای رسیدن به اهداف و برنامه های جدید در دانشگاه نیازمند تغییر و تحول هستیم و باید افرادی جدید با ایده ها ی جدید و انرژی بیشتر سکاندار مسئولیت ها شوند.
وی با قدردانی از زحمات معاون سابق پژوهش  و فن آوری واحد ایلام گفت: خدمات و تلاش های خوبی در سال های گذشته در حوزه پژوهشی صورت گرفته است  و تغیر و تحول صورت گرفته در راستای  افزایش راندمان کاری و پویایی بیشتر در مجموعه است.
وی تصریح کرد: معاون پژوهش و فن آوری جدید واحد ایلام، دارای سوابق ارزنده ای در حوزه پژوهشی با کوله باری از تجربه هستند و ایشان با تدوین برنامه زمان بندی مشخص در صدد ایجاد تحول در این حوزه است.
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام بیان کرد: تحقیق و پژوهش و کمک به توسعه استان از وظایف مهم دانشگاه ها است و قطعا حمایت از کالای ایرانی که مورد تاکید مقام معظم رهبری است در اولویت کاری  قرار دارد و این دانشگاه با تولیدات علمی، تربیت نیروی متعهد و متخصص مورد نیاز کشور نقش بی بدیلی در ارتقای کیفیت کالای ایرانی و رونق بازار داخلی دارند.
میرزایی حیدری گفت: حوزه پژوهشی واحد ایلام با داشتن کارگاه ها و آزمایشگاه های پیشرفته، اعضای هیات علمی با تجربه در بحث  تولیدات علمی و پژوهشی  آمادگی کامل برای کمک به توسعه علمی صنایع استان و رونق تولید  دارد.
وی گفت: راه خروج دانشگاه آزاد اسلامی ایلام  از حالت زیان ده بودن تاکید و حمایت از تولیدات پژوهشی و علمی و تبدیل آنها به ثروت است.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

خامنه ای دات آی آز