آخرین اخبار

22. فروردين 1397 - 12:49   |   کد مطلب: 32636
علی اکبری گفت: برای حل مشکلات کشور نیازمند همراهی و همدلی همگان در قالب سلیقه ها و نظرات متفاوت است، تا از تمام ظرفیت موجود برای پیشبرد اهداف طراحی شده استفاده شود.

به گزارش ایلام رصد، نشست شورای استانی دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و هیأت رئیسه دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی استان، با حضور حجت الاسلام لطفی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام،در دانشگاه ایلام برگزار شد.

   در این نشست، دکتر محمدعلی اکبری، رئیس دانشگاه ایلام، تأکید کرد: متأسفانه در کشور ما رقیب سازی های مختلف صورت می گیرد، که این امر منشأ اختلاف و تضاد گردیده  و باعت هدر رفتن فرصت ها و خسارت به کشور شده است.

وی افزود: دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی استان به همراه نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری، با پذیرش اینکه هر کدام ماموریت کاری متفاوتی دارند، اختلاف و رقابت را کنار گذاشتیم و با حسن تفاهم و تعامل، به برادری رسیدیم و نمود آن در اجرای برنامه ها و نشست های مشترکی است، که برگزار می شود و این امر تجربه ارزشمند و نوید بخشی است.

    رئیس دانشگاه ایلام، افزود: معضلات و مشکلات کشور با اختلاف و تضاد حل نمی شود، بلکه برای حل آنان کشور نیازمند همراهی و همدلی همگان در قالب سلیقه ها و نظرات متفاوت است، تا از تمام ظرفیت موجود برای پیشبرد اهداف طراحی شده استفاده شود.

علی اکبری، تصریح کرد: راهکار نهاد علم برای توسعه استان، استفاده از تمام ظرفیت های موجود  و همراهی همگان است، که در صورت تحقق این امر، می توان مشکلات و چالش های موجود را پایان داد.

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

خامنه ای دات آی آز