آخرین اخبار

28. فروردين 1397 - 8:06   |   کد مطلب: 32639
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی در گفتگو با ایلام رصد:
نسخه شفابخش اقتصاد بیمار کشور عمل به سیاست های اقتصاد مقاومتی است
حجت الاسلام هاشمی گفت: در شرایط فعلی تنها نسخه ای که می تواند اقتصاد کشور را نجات دهد و چرخه تولید را رونق بخشد و معضل بیکاری راحل کند عمل نمودن به رهنمودهای رهبری است.

حجت الاسلام" سیدمحمدباقرهاشمی"،مسئول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی ایلام در گفتگو با خبرنگار ایلام رصد، با اشاره به نامگذاری سال جدید اظهار داشت: یکی از مسائل مهم هر جامعه ای مسائل اقتصادی آن جامعه است، خودکفایی و قطع وابستگی در این حوزه بالندگی،نشاط و ابتکاروخلاقیت را در عرصه های گوناگون در پی خواهد داشت.

وی افزود: رونق اقتصادی، ایجاد اشتغال،کاهش تورم به معنای واقعی کلمه افزایش تولید داخلی و کیفیت بخشی به محصولات تولیدی و کاهش قیمت تمام شده کالا از ضروریات برنامه ریزی و تدبیر در راستای تحقق شعار سال است.
حجت الاسلام هاشمی تصریح کرد: تنها راه برون رفت از وضعیت موجود و شتاب همه جانبه و مطلوب به سوی فائق آمدن بر مشکلات و جنگ اقتصادی وتجاری دشمنان و کارشکنی آنها در موضوع برجام، عمل کردن به رهنمودهای مقام معظم رهبری است.
وی گفت: در شرایط فعلی تنها نسخه ای که می تواند اقتصاد کشور را نجات دهد و چرخه تولید را رونق بخشد و معضل بیکاری را تا حدقابل قبولی حل نموده و آحاد جامعه را امیدوار سازدو روحیه کار و تلاش و خود باوری را در میان مردم محقق و دشمنان را در تحریم های اقتصادی ناکام نماید اقتصاد مقاومتی و عمل به شعار سال 97است.
مسئول نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی ایلام اضافه کرد:
رسیدن به اقتصادی پویا باثبات و منطقی داشته باشیم باید همه موانع سر راه تولید اعم از قاچاق کالا واردات بی رویه، و پایین بودن کیفیت تولید را رفع کنیم.

دیدگاه شما

خامنه ای دات آی آز