آخرین اخبار

16. ارديبهشت 1397 - 13:09   |   کد مطلب: 32661
با حضور مسئولان دانشگاه، پزشکان و پرسنل بیمارستان شهید مصطفی خمینی ایلام، سرپرست جدید این بیمارستان معرفی شد.

به گزارش ایلام رصد، در ابتدای این آیین تودیع و معارفه معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و تقدیر از خدمات مجموعه بیمارستان شهید مصطفی خمینی اظهار کرد: آقای دکتر نوری زلانی به واسطه قبولی در فوق تخصص نتوانستند به ریاست در بیمارستان ادامه دهند.

 

 دکتر پرویز کریمی ادامه داد: خدمات ایشان در طول مدت یک سال گذشته که عهده دار مسئولیت بوده اند، قابل تقدیر است.

 

وی ابراز کرد: پذیرفتن مسئولیت در این شرایط و بستر سخت، شهامت می خواهد که به این خاطر نیز از جناب دکتر صوفی نیا به واسطه پذیرفتن مسئولیت ریاست بیمارستان تقدیر می‌نمایم.

 

 معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ایلام خاطرنشان کرد: فرهنگ مصرف و استفاده از تجهیزات، امکانات و دارو در سطح کشور مطابق انتظارات نیست بلکه باید به سمتی پیش برویم که تغییر رفتار مطلوب در جهت استفاده بهینه از این ظرفیت‌ها داشته باشیم.

 

 دکتر کریمی در پایان سخنان خود از خدمات دکتر نوری زلانی در راستای خدمت صادقانه به مردم تقدیم نمود و برای دکتر عسگری صوفی نیا در سمت جدید ریاست بیمارستان شهید مصطفی خمینی ایلام آرزوی موفقیت و سربلندی نمود.

 

 در ادامه نیز معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و روز استاد اظهارکرد: عزیزان تودیع شونده و معارفه شونده از دوستان و همکاران شایسته و نیک ما در دانشگاه هستند که از تمامی خدماتشان تقدیم می نمایم.

 

 دکتر پاکزاد ادامه داد: مشکلات زیرساختی در بیمارستان شهید مصطفی خمینی ایلام مشهود است چرا که ساختمان آن یک مرکز فاهی در گذشته بوده که با احداث و راه اندازی بیمارستان ۳۷۴تختخوابی ایلام بسیاری از مشکلات و نارسایی ها در حوزه درمان استان رفع می شود.

 

 وی با بیان اینکه نیمی از جمعیت ۲۶۰۰ نفری دانشجویان دانشگاه در بیمارستان‌های سطح شهر ایلام دوره آموزشی می بینند، خاطرنشان کرد: علاوه بر وجود مشکلات زیرساختی، این حجم از دانشجو نیز به ظرفیت بیمارستان ها افزوده شده اند که باید به سمتی پیش برویم که با احداث بیمارستان جدید این فشار از روی سیستم درمان برداشته شود.

 

 معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه در بخش دیگری از سخنان خود ابراز کرد: پذیرفتن مسئولیت توفیقی از سوی خداوند برای خدمت به مردم به عنوان نقش اجتماعی و مدیریتی ما می‌باشد که باید از این فرصت به خوبی برای رضای خدا و خدمت مردم استفاده کنیم.

 

 دکتر پاکزاد اضافه کرد: تمام توان خود را در راه خدمت به دانشگاه و رفع مشکلات و نارسایی ها به کار خواهم گرفت و در این راستا همراهی و همدلی همه عزیزان همکار در سطح دانشگاه را نیاز دارم.

 

 وی در پایان سخنان خود با تقدیر از خدمات ارزشمند و ماندگار دکتر نوری زلانی به عنوان رئیس سابق بیمارستان شهید مصطفی خمینی، برای دکتر صوفی نیا به عنوان سرپرست این بیمارستان آرزوی موفقیت نمود.

 

 دکتر غلامرضا نوری زلانی رئیس پیشین بیمارستان شهید مصطفی خمینی ایلام نیز ضمن خیرمقدم به حاضران و تقدیر از روسا و معاونین درمان پیشین و فعلی دانشگاه در راستای اعتماد به وی در جهت تصدی ریاست بیمارستان ابراز کرد: خدمت در حوزه درمان بسیار سخت و طاقت فرسا است و تلاش و اهتمام همه همکاران را می طلبد که در کنار مجموعه مدیریتی دانشگاه اهداف را پیش ببریم.

 

وی افزود: اگر خدمتی در بیمارستان به مردم ارائه شده، حاصل زحمات و تلاش‌های شبانه‌روزی همکاران است و اگر نقصی در این خدمت دهی وجود داشته باشد به ضعف مدیریتی بنده برمی‌گردد.

 

 رئیس سابق بیمارستان شهید مصطفی خمینی ایلام تصریح کرد: با همدلی و حمایت مسئولان دانشگاه و یاری همکاران در راه رفع مشکلات و تبدیل چالش‌ها به فرصت تلاش کرده ایم و امیدواریم که دکتر صوفی نیا نیز این تلاش‌ها را تداوم بخشند.

 

وی در ادامه با بیان اینکه دکتر پاکزاد به عنوان معاون جدید توسعه دانشگاه نگاه ویژه ای به بیمارستان شهید مصطفی خمینی در راستای رفع مشکلات بیان داشته باشد، گفت: برای توسعه فضای فیزیکی بیمارستان اقداماتی انجام شده که از معاونت محترم توسعه درخواست می‌کنم این اقدامات و تغییرات فضای فیزیکی بیمارستان را حمایت نمایند.

 

 دکتر عسگر صوفی نیا سرپرست جدید بیمارستان شهید مصطفی خمینی ایلام نیز ضمن تقدیر حضور از حضور مسئولان و پرسنل در مراسم معارفه خود و تقدیر از حسن اعتماد رئیس دانشگاه و معاون درمان در راستای اعطای مسئولیت اظهار داشت: وظیفه و رسالت همه ما در حوزه درمان خدمت صادقانه است البته باید شرایط آن نیز به خوبی فراهم گردد.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود مشکلات بیمارستان شهید مصطفی خمینی ایلام را شامل کمبود فضای فیزیکی، کمبود نیروی انسانی، کمبود نیروی خدماتی و پرت هزینه‌ها عنوان کرد و گفت: وظیفه همه ما این است که علیرغم این مشکلات در راه اعتلای نام دانشگاه تمام تلاش خود را به کار گیریم.

 

  سرپرست جدید بیمارستان شهید مصطفی خمینی در پایان از خدمات ارزشمند و ماندگار دکتر نوری زلانی در سمت ریاست سابق بیمارستان تقدیر نمود و ابراز امیدواری کرد که با همکاری پزشکان و پرسنل بتواند مشکلات و چالش‌های فرارو را رفع نماید.

 

 گفتنی است در پایان این آیین تودیع و معارفه از خدمات دکتر غلامرضا نوری زلانی به عنوان رئیس پیشین بیمارستان شهید مصطفی خمینی ایلام تقدیر به عمل آمد و در ادامه نیز حکم سرپرستی این بیمارستان نیز به دکتر عسگر صوفی نیا اعطاء شد.

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

خامنه ای دات آی آز