آخرین اخبار

16. ارديبهشت 1397 - 20:26   |   کد مطلب: 32664
هشتمین دوره جشنواره و نمایشگاه درون دانشگاهی حرکت ویژه انجمن های علمی دانشجویی در دانشگاه ایلام آغاز شد.

به گزارش ایلام رصد، افتتاحیه هشتمین جشنواره درون دانشگاهی حرکت، امروز با حضور رئیس دانشگاه، معاونان، رؤسای دانشکده ها، دبیران و اعضای انجمن های علمی در دانشگاه ایلام برگزار شد.

38 انجمن علمی دانشجویی دانشگاه ایلام دستاوردهای خود را در2 بخش نمایشگاهی و کتبی و در زمینه های علمی، آموزشی، پژوهشی و فناوری در این جشنواره به نمایش گذاشته اند.
 جشنواره حرکت هر سال در 2 سطح دانشگاهی و ملی برگزار می شود و دارای 2 بخش است که در بخش اول فعالیت انجمن های علمی در زمینه های آموزشی و ترویجی، تالیف کتاب، اختراع و کارآفرینی مورد داوری قرار گرفته و برگزیدگان به جشنواره ملی راه می یابند.
 بخش اول این جشنواره با داوری فعالیت انجمن های علمی دانشجویی در محورهای 10 گانه برگزار می شود و برگزیدگان به مرحله ملی جشنواره راه می یابند.
بخش دوم جشنواره نیز شامل برگزاری نمایشگاه است و انجمن های علمی دستاوردهای یکساله خود را در معرض دید بازدید کنندگان قرار می دهند.
    در پایان نمایشگاه، 6 غرفه برتر از نظر داوران و یک غرفه از دیدگاه بازدید کنندگان انتخاب خواهند شد و در مراسم اختتامیه مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

مراسم اختتامیه این جشنواره، در روز سه شنبه 97/02/18 با حضور مسئولین استانی و با هدف تجلیل از برگزیدگان جشنواره  برگزار خواهد شد.   

  • افتتاحيه هشتمين جشنواره درون دانشگاهي حرکت برگزار گرديد
  • افتتاحيه هشتمين جشنواره درون دانشگاهي حرکت برگزار گرديد

افتتاحيه هشتمين جشنواره درون دانشگاهي حرکت برگزار گرديد افتتاحيه هشتمين جشنواره درون دانشگاهي حرکت برگزار گرديدافتتاحيه هشتمين جشنواره درون دانشگاهي حرکت برگزار گرديدافتتاحيه هشتمين جشنواره درون دانشگاهي حرکت برگزار گرديدافتتاحيه هشتمين جشنواره درون دانشگاهي حرکت برگزار گرديدافتتاحيه هشتمين جشنواره درون دانشگاهي حرکت برگزار گرديدافتتاحيه هشتمين جشنواره درون دانشگاهي حرکت برگزار گرديد

دیدگاه شما

خامنه ای دات آی آز