آخرین اخبار

10. تير 1397 - 8:16   |   کد مطلب: 32693
کاظمی گفت: پلیس تمام توان خود را صرف مقابله با مواد مخدر در استان ایلام کرده است.

به گزارش ایلام رصد، حسن کاظمی جانشین فرمانده انتظامی استان ایلام در همایش تخصصی گفتمان‌سازی و فرهنگ‌سازی همگانی با رویکرد اجتماعی شدن مبارزه با مواد مخدر و روان‌گردان‌ها گفت: مواد مخدر عرضه شده در استان ایلام از نوع سستی‌زا و توهم‌زا است.

جانشین فرمانده انتظامی استان ایلام گفت: با اجرای ویژه برنامه‌های فرهنگی و افزایش قدرت مقابله تخصصی سعی در کاهش این معضل اجتماعی داریم.

وی با اشاره به افزایش 130 درصدی کشفیات مواد در سال گذشته نسبت به مدت مشابه سال قبل ادامه داد: پلیس تمام توان خود را صرف مقابله با مواد مخدر در استان ایلام کرده است.

دبیر شورای مبارزه با مواد مخدر استان ایلام نیز در این همایش گفت: شناخت ریشه‌ها و سابقه تاریخی، اجتماعی بودن آسیب‌ها و عوامل این معضل را از مهم‌ترین ویژگی‌های مقابله با آسیب‌های اجتماعی است.

فهد کمالوندی افزود: با بهره‌گیری از ظرفیت‌های اجتماعی و جلب مشارکت بخش خصوصی به ویژه همکاری 155 سازمان مردم‌نهاد فعال در عرصه مبارزه با مواد مخدر می‌توان در کاهش این آسیب اجتماعی گام‌های بلندی برداشت.

بررسی گستره جهانی ابتلاء به معضل اعتیاد و کاهش سن معتادان، برنامه‌ریزی برای مقابله و تهاجم فرهنگی و ثبات نهاد خانواده و پاکسازی نقاط آلوده از جمله مباحث مطرح شده در این همایش تخصصی بود.

انتهای پیام/ص

دیدگاه شما

خامنه ای دات آی آز