آخرین اخبار

23. شهريور 1397 - 15:14   |   کد مطلب: 32754
استاندار ایلام گفت: استانداری و دستگاه قضایی تا تعیین تکلیف پرونده سپرده گذاران تعاون روستایی پای کار هستند .

به گزارش ایلام رصد،  به نقل از روابط عمومی استانداری «قاسم سلیمانی دشتکی» در نشست بررسی پرونده خوشه طلایی تعاون روستایی ایلام که با حضور امینی نماینده استان در مجلس شورای اسلامی برگزار شد، اظهار کرد: باید تعاون روستایی پای کار باشد و با جدیت با مجموعه استان در راستای رفع مشکل سپرده گذاران تلاش کند .

وی با بیان اینکه  نماینده بانک مرکزی باید در استان حضور پیدا کند و شفاف سازی لازم در خصوص میزان سپرده ها و سود تسهیلات و سپرده ها صورت گیرد تا برنامه ریزی دقیقی برای بازپرداخت پول ها به سپرده گذاران انجام شود، تصریح کرد:مکاتبه با آقای رییس جمهور برای صدور دستورهای لازم انجام می شود تا هرچه سریعتر این پرونده تعیین تکلیف شود.

استاندار ایلام از اراده مصمم مدیران برای رفع مشکل سپرده گذاران شرکت خوشه طلایی خبر داد و گفت: مشکلات سپرده گذاران این شرکت با دفتر رئیس جمهور در میان گذاشته می شود .

سلیمانی دشتکی، پیشنهاد انحلال شرکت را منوط به موافقت رئیس سازمان تعاون روستایی کشور دانست و گفت: در صورت انحلال اعضای هیات مدیره انتصابی با مشورت دادستان با تشکیل یک هیات تسویه، موضوعات این شرکت را بررسی کنند .

استاندار ایلام، از سفر رئیس سازمان تعاون روستایی کشور به ایلام در آینده ای نزدیک خبر داد و تاکید کرد: می توان از اختیارات و اعتبارات وزارت جهاد کشاورزی و تعاون روستایی کشور برای رفع مشکل سپرده گذاران استفاده کرد .

وی از سپرده گذاران خواست که با حفظ آرامش خود مطلع باشند که تا این استانداری و دستگاه قضا پیگیر احقاق حقوق آنان است .

به گزارش روابط عمومی استانداری ایلام، در ادامه این نشست نماینده بانک مرکزی و دادستان پرونده و مدیرکل جدید تعاون روستایی به ارایه گزارشی از روند پرونده و اقدامات انجام گرفته پرداختند .

دیدگاه شما

خامنه ای دات آی آز