آخرین اخبار

28. دى 1397 - 14:40   |   کد مطلب: 33039
حجت الاسلام کریمی تبار گفت: با وجود کارشکنی های آشکار غربی ها در برجام و پسابرجام و عدم وجود دستاوردهای قابل ذکر، متاسفانه برخی از مسئولان از این موضوع یک مدینه فاضله برای کشور ساخته اند.

به گزارش ایلام رصد؛ حجت الاسلام والمسلمین "اله نور کریمی تبار" نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام در خطبه های نماز جمعه این هفته گفت: آمریکا با خروج از برجام و تشدید و اعمال تحریم های جدید و اروپایی ها با وقت کشی و عدم قاطعیت در تصمیم گیری نشان داده اند که نمی توان برای موضوع برجام به آنها اعتماد داشت.
وی اظهار کرد: با وجود کارشکنی های آشکار غربی ها، برجام و پسابرجام را با وجود آنکه دستاوردهای قابل ذکری در مقابل امتیازهای واگذار شده برای ایران نداشت، متاسفانه برخی از مسئولان و احزاب از این موضوع یک مدینه فاضله برای کشور ساخته اند.
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه هدف کشورهای غربی و حامیان داخلی آنها و روشنفکران غرب زده وابستگی ایران اسلامی به آنها است، تاکید کرد: تنها راه برون رفت کشور از مشکلات اتکا به منابع و توان داخلی به جای چشم داشتن و وابستگی به آمریکا و دول غربی است.
خطیب جمعه ایلام با بیان اینکه دشمن به فراست دریافته است که توان مبارزه نظامی با ایران اسلامی را ندارد، گفت: استکبار با برنامه ها و هجمه های خود در صدد القای حس ناامیدی در بین مردم از آینده نظام و ایجاد فاصله در میان مردم و مسئولان و بزرگنمایی و سیاه نمایی مشکلات کشور برای مردم با هدف ایجاد گرایش مردم به غرب است در حالی که نگاه ما باید تقویت باورهای ملی و اتکا به داشته های داخلی باشد تا دشمن در این هجمه نیز به اهداف شوم خود دست نیابد.
وی افزود: متاسفانه در بین کارگزاران و مسئولان هستند کسانی که بیت المال و اموال عمومی را به نفع خود مصادره و چپاول می کنند و به جای خدمت به مردم در حال زراندوزی و تصاحب اموال بیشتر برای خود و نزدیکانشان هستند البته تعداد این افراد در قیاس با مسئولان خدوم و صدیق و دلسوز به نظام و مردم اندک است و هر چند باید با این تعداد کم نیز قاطعانه برخورد شود.
امام جمعه ایلام با اشاره به سالروز شهادت حضرت زهرای اطهر(س) و ایام فاطمیه به عموم مردم توصیه کرد همچون عزاداران واقعی دوستدار اهل بیت در ایام فاطمیه از برگزاری محافل شادی و جشن اجتناب کنند و در این روزها اقامه عزای حضرت زهرا (س) به صورت فراگیر در اماکن مختلف برگزار شود.
حجت الاسلام کریمی تبار در ادامه به چهل سالگی انقلاب اسلامی اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران یک قیام با مبانی دینی و الهی بود که برخلاف قیام های با اهداف سیاسی و اقتصادی با محوریت اعتلای دین مبین اسلامی و تاسی از نهضت عاشورا شکل گرفت و با شتاب در این چهل سال به دستاوردهایی عظیم ملی و بین المللی دست یافت و حتی مبانی دین اسلام و فرهنگ مبارزه با ظلم را در سراسر جهان و خارج از مرزهای جغرافیایی کشور به همگان معرفی کرد.

انتهای پیام/ن

دیدگاه شما

خامنه ای دات آی آز