آخرین اخبار

6. بهمن 1397 - 14:27   |   کد مطلب: 33053
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج دانشجویی استان:
برترین جایگاه معنوی در سطح جهان از آن انقلاب اسلامی است
حجت الاسلام مالمیر گفت: جمهوری اسلامی ایران به‌عنوان یک ابرقدرت معنوی در برابر تمام قدرت‌های مادی جهان قرار دارد و اتکای جمهوری اسلامی ایران به ایستادگی و مقاومت مردم در همه برحه های نظام و تبعیت انان از ولایت از ارزشمند ترین شاخصه های انقلاب است.

حجت الاسلام "حسین مالمیر" مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج دانشجویی استان ایلام در گفتگو با خبرنگار ایلام رصد، یکی از اهداف راهبردی دشمنان در جنگ نرم علیه انقلاب و جمهوری اسلامی را ایجاد یأس و ناامیدی در جامعه دانست و گفت: دشمنان این نظام در آستانه چهلمین بهار انقلاب اسلامی با هجمه های فراوان و اجرای نقشه های مختلف به‌ویژه در بین نسل جوان در صدد سیاه نمایی نسبت به آینده و بزرگ کردن مشکلات، زیر سؤال بردن و یا کم‌ارزش جلوه دادن دستاوردهای انقلاب و ناکارآمد نشان دادن نظام دینی است.

وی افزود: دشمنان تلاش می‌کنند تا از طریق قدرت رسانه‌ای خود، جلوی درک واقعیات انقلاب اسلامی و دستاوردهای ارزشمند جمهوری اسلامی از سوی جوانان ایرانی را گرفته و با واقعیت‌پنداری برای آنان، در پشتوانه‌های مردمی انقلاب و نظام جمهوری اسلامی خلل وارد سازند.

حجت الاسلام مالمیر عزت، اقتدار و امنیت را از دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی در طول این چهل سال اعلام کرد و بیان داشت: جمهوری اسلامی ایران به‌عنوان یک ابرقدرت معنوی در برابر تمام قدرت‌های مادی جهان قرار دارد و اتکای جمهوری اسلامی ایران به ایستادگی و مقاومت مردم در همه برحه های نظام و تبعیت انان از ولایت از ارزشمند ترین شاخصه های انقلاب است.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه دربسیج دانشجویی استان تصریح کرد: بدون شک هیچ کشوری جز جمهوری اسلامی ایران نمی‌تواند در مقابل این حجم از حمایت مالی و تجهیزاتی دشمنان ایستادگی و مقاومت کند.

حجت الاسلام مالمیر اضافه کرد: هدف دشمنان همواره جلوگیری از پیشرفت و صدور انقلاب اسلامی است، اما امروز می‌بینیم که به‌حول و قوه الهی نتیجه برعکس شده و روحیه انقلابی، مقاومت و ایستادگی به سایر کشورهای مسلمان نیز انتقال یافته است.

وی با اشاره به دستاوردهای انقلاب در بعد معنوی اظهار داشت: بی‌شک از نظر معنوی برترین جایگاه در سطح جهان به ایران اسلامی تعلق دارد و لذا جامعه مؤمن، ولایی و متعهد ایرانی می‌تواند با اتکاء به عنایت الهی و بهره بردن از داشته‌های استثنایی خود، برجسته‌ترین نقش در احیاء مجدد ارزشهای انسانی و هدایت معنوی جهان به سوی تکامل و تعالی را بر عهده داشته باشد.

 

انتهای پیام/

 

 

دیدگاه شما

خامنه ای دات آی آز