آخرین اخبار

21. بهمن 1397 - 23:09   |   کد مطلب: 33068
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های ایلام:
چشم میلیون ها انسان آزاده جهان به 22 بهمن ایران است
عارف شربی نیازی گفت: مردم ولایی و انقلابی ایران در 22 بهمن عظمتی دیگر را به نمایش خواهند گذاشت.

به گزارش ایلام رصد؛ عارف شربی نیازی مسئول سازمان بسیج دانشجویی دانشگاههای استان ایلام با صدور بیانیه ای ضمن دعوت مردم به راهپیمایی انقلابی 22 بهمن گفت: چشم میلیون ها انسان آزاده جهان به این راهپیمایی مردمی و ولایی ایران است.

متن کامل این بیانیه به شرح ذیل است:

 22  بهمن امسال، ملت بصیر و آگاه ایران اسلامی با درایت و روشن بینی و با حضور گسترده در راهپیمایی، چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی خود را جشن خواهد گرفت و با حماسه ی خود تن عنودان و دژخیمان را به لرزه خواهند افکند و یکبار دیگر به جهانیان ثابت خواهد کرد که پای ارزش ها و اهداف انقلاب شکوهمندش ایستاده است و همانند چهل سال گذشته وفادار به آرمان های بلند امام خمینی(ره) و امام خامنه ای است.
22 بهمن امسال در حالی به دهه پنجم انقلاب وارد می شویم که هیمنه دو ابر قدرت شرق و غرب شکسته است و انقلاب اسلامی در تمام عرصه ها خوش درخشیده است.حضور پرشور ملت ،فریادگر چهل سال ایستادگی ملت ولایت مدار ایران اسلامی در برابر استکبار جهانی است.
همچنین نمایانگر فریاد اقتدار و جوانی و بالندگی درخت انقلاب است که ثمر داده است و عطر شکوفه های آن در تمام جهان پیچیده است.انقلابی که بار ها و بارها پوزه ی استکبار جهانی را به خاک مالیده است و خواهد مالید.
زن و مرد و کوچک و بزرگ در روز 22 بهمن به خیابان ها می آیند تا با زنده نگه داشتن یاد شهدای گرانقدر و با عظمت انقلاب اسلامی و جنگ هشت ساله و مدافعان حرم و با گرامیداشت یاد خمینی کبیر یک بار دیگر به جهانیان ثابت نمایند ملت ایران همیشه در صحنه هستند و با تمام وجود از انقلاب و دستاورد های آن تا پای جان دفاع می کنند.
مردم فردا به میدان می‌آیند تا با ندای الله اکبر و مرگ بر آمریکا دشمنان را ناامید و دوستان را خشنود سازند. فردا مردم انقلابی به آمریکا و ایادی اش اعلام می نمایند؛ تهدید و تحریم و ارعاب و جنگ روانی و زر و زور و تزویر، ذره ای در اراده محکم، استوار و خدشه ناپذیر ملت ایران اثر ندارد.
فردا چشم میلیون‌ها انسان مظلوم و ستمدیده جهان به حضور من و تو دوخته شده است و ما ثابت خواهیم کرد که یاران انقلاب اسلامی را امیدوار و ستمگران و ظالمان جهان را ناامید خواهیم کرد.

عارف شربی نیازی
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های استان ایلام

انتهای پیام/ن

دیدگاه شما

خامنه ای دات آی آز