آخرین اخبار

4. اسفند 1397 - 11:46   |   کد مطلب: 33082
معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ایلام از افتتاح نمایشگاه و بازارچه‌ی تولیدات دانشجویی از 11 تا 17 اسفند در ورودی دانشگاه خبر داد.

به گزارش ایلام رصد، دکتر «محمدرضا شیرخانی» در نشست خبری اظهار کرد: در راستای اجرای تفاهم‌نامه‌ی شورای اجتماعی وزات کشور با وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برنامه‌هایی در طسح دانشگاه‌های کشوربرگزار خواهد شد که در دانشگاه ایلام نیز تمهیدات لازم برای برپایی نمایشگاه تولیدات دانشجویی اندیشیده شده است.

وی با بیان اینکه تقویت کارآفرینی و توسعه‌ی کسب و کار از جمله اهداف برگزاری این برنامه است، تصریح کرد: این نمایشگاه از 11 تا 17 اسفند در  ورودی دانشگاه برگزار خواهد شد و امکان بازید عموم مردم از آن فراهم است.

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ایلام ادامه داد: از همه‌ی د انشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان برای حضور در این برنامه دعوت شده و غرفه‌ها نیز به صورت رایگان در اختیار دانشجویان کارآفرین قرار گرفته خواهد شد.

شیرخانی با بیان اینکه ثبت‌نام دانشجویان برای حضور در این نمایشگاه آغاز شده و تا 6 اسفند ادامه خواهد داشت،  گفت: دانشجویان علاقمند می‌توانند با مراجعه به سایت دانشگاه ایلام به لینک چرتکه به نشانی www.ilam.ac.ir/page/?ihwfszxqw برای ثبت‌نام مراجعه کنند.

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ایلام ادامه داد: کانون‌های فرهنگی و هنری متعددی در دانشگاه ایلام فعال هستند که اگر نگاه کارآفرینانه در آنها تقویت شود می‌تواند نوید بخش انجام کارهایی باشد که مایه امید به اشتغال را در دانشجویان امروز بیشتر کند.

شیرخانی تصریح کرد: نگاه ما به این بازارچه کاملا اقتصادی نیست، بلکه تلاش وزارت علوم و تبع آن دانشگاه‌ها این است که به دانشجویان بیاموزیم برای فردای دانش‌آموختگی می‌توان از امروز به فکر کارآفرینی بود.

دکتر «حمیدرضا امامی» مدیرکل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ایلام، نیز در این نشست اظهار کرد: هدف از برگزاری چنین برنامه‌هایی این است که دانشجوی ما با توانمندی فارغ‌التحصیل شود و راه و مسیر خود را در آینده با آموختن مهارت‌های لازم هموار و به جامعه و خانواده‌ی خود کمک کند.

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

خامنه ای دات آی آز