آخرین اخبار

4. اسفند 1397 - 12:07   |   کد مطلب: 33084
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام:
اجرای سند تحول بنیادین نیاز به یک حرکت جهادی دارد
امام جمعه ایلام گفت: اجرای سند تحول بنیادین در آموزش و پرورش نیاز به یک حرکت جهادی دارد.

به گزارش ایلام رصد،  حجت الاسلام "اله نور کریمی تبار"، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام صبح امروز؛ چهارم اسفند در دیدار با وزیر آموزش و پرورش اظهار داشت: سند تحول بنیادین باید در کشور اجرایی شود که اجرای آن نیاز به یک حرکت جهادی و جدی دارد.

وی گفت: دانش‌آموزان باید به سمت مهارت‌آموزی سوق داده شوند، امروزه یکی از بزرگترین مشکلات کشور و استان ایلام بحث بیکاری است.

امام جمعه ایلام اظهار داشت: استان ایلام جزو استان های کوچک کشور است که در هشت سال جنگ تحمیلی در خط مقدم جبهه جنگ بوده و هم اکنون نیازمند توجه مسئولان کشوری است.

وی تصریح کرد: آموزش و پرورش یک وزارتخانه بسیار مهم در کشور است چراکه پایه، ترسیم‌کننده چشم انداز آینده توسعه کشور است.

وزیر آموزش و پرورش نیز گفت: استان ایلام به دلایل مختلف دارای عقب‌ماندگی و محرومیت‌هایی است که امیدوارم در آینده نزدیک استان ایلام به درجه‌ای که شایسته آن است برسد.

سید محمد بطحایی عنوان کرد: ایلام از استان‌هایی است که در برابر رژیم بعث ایستاد و اجازه نداد وجبی از خاک ایران به بیگانگان برسد، این استان حق بزرگ و زیادی بر گردن همه مردم و کشور دارد.

وی افزود: در این دو روز سفر به استان ایلام با همکارانمان جلساتی خواهیم داشت و مشکلات استان را از نزدیک بررسی خواهیم کرد.

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

خامنه ای دات آی آز