آخرین اخبار

8. اسفند 1397 - 9:11   |   کد مطلب: 33085
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج دانشجویی استان ایلام:
اهتمام به بیانیه گام دوم انقلاب ضامن حفظ استقلال و موجودیت نظام اسلامی است
حجت الاسلام مالمیر گفت: توجه به علم و جهاد علمی یکی از بخش های اصلی بیانیه رهبری است که اهتمام به این موضوع همواره مورد تاکید معظم له بوده و رشد علمی و دستیابی به فناوری های نوین را لازمه حفظ استقلال کشور دانسته اند.

به گزارش ایلام رصد، حجت الاسلام حسین مالمیر مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در بسیج دانشجویی استان ایلام، در گفتگو با خبرنگار ایلام رصد، در خصوص بیانیه گام دوم رهبر انقلاب اظهار داشت: این بیانیه یک راهکار و نسخه شفابخش برای جامعه اسلامی و تبیین کننده مسائل هویتی کشور است.

وی با بیان اینکه رهبری در این بیانیه، حفظ معنویت و خودسازی را از پایه های اعتقادی نظام دانسته افزود: عظمت اسلام و انقلاب در رویارویی با استکبار و قد علم کردن در مقابل تمام زورگویان شرق و غرب با شعار ما می توانیم محقق شده و در تمام برهه های حساس با همین اعتقاد صلابت، اقتدار، و قدرت و توانایی کشور را به رخ جهانیان کشیده ایم.

حجت الاسلام مالمیر اضافه کرد: توجه به علم و جهاد علمی یکی از بخش های اصلی بیانیه رهبری است که اهتمام به این موضوع همواره مورد تاکید معظم له بوده و رشد علمی و دستیابی به فناوری های نوین را لازمه حفظ استقلال کشور دانسته اند.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج دانشجویی ایلام با بیان اینکه افکار غلط در مورد اقتصاد باید اصلاح گردد، اظهار داشت:  موضوع اقتصاد و عدم وابسته نبودن اقتصاد به نفت از مسائل مهم کشور بوده و راهکار این ضعف تقویت اقتصاد مقاومتی به عنوان یک اقتصاد درون گرا است.

وی با بیان اینکه عمل به بیانیه گام دوم انقلاب ضامن حفظ عزت، استقلال، صلابت، قدرت و دشمن ستیزی کشور است، تصریح کرد: بر همه آحاد ملت اعم از پیر و جوان است که به رهنمودها و خظ مشی های رهبری در این بیانیه جامه عمل پوشانده و پایه های نظام و انقلاب را بیش از گذشته مستحکم تر نمایند.

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

خامنه ای دات آی آز