آخرین اخبار

24. فروردين 1398 - 23:14   |   کد مطلب: 33119
نماینده دانشجویان دنشگاه علوم پزشکی ایلام در گفتگو با ایلام رصد:
سپاه حافظ انقلاب در همه عرصه ها است/ ملت ایران هیچگاه به نیروهای خدوم و پای کار خود پشت نخواهد کرد
نماینده دانشجویان دنشگاه علوم پزشکی ایلام، گفت: هیچ ملتی به نیروی خدوم و‌پای کار خود در تمام عرصه های امنیتی،سازندگی و دفاعی پشت نخواهد کرد.

 دکتر"فرید ملکشاهی" دبیر سابق تشکل انجمن اسلامی دانشجویان و مشاورکنونی رییس دانشگاه در امور جوانان در گفتگو با ایلام رصد، ضمن محکوم کردن اقدام امریکا در تروریست خواندن سپاه بیان داشت: سپاه یک نهاد انقلابی و برجسته در حفظ کشور و انقلاب در مواجه با دشمن در سنگرهای مختلف هم در میدان جنگ نرم و هم در میدان عملیات است.

وی با بیان اینکه جانفشانی های سپاه در عرصه های مختلف باعث نفوذ به قلب مردمان ایران و مسلمین منطقه شده است، افزود: آمریکایی ها که دشمنی دیرینه و تاریخی با ملت ایران دارند احساس می کنند با این اعمال خبیثانه علیه سپاه که در واقع علیه تمام مردم و کشور ایران می باشد،می توانند سپاه، انقلاب و کشور را تضعیف کنند که البته با الطاف الهی و امداد حضرت ولی عصر(عج) و تدابیر داهیانه مقام معظم رهبری کاری از پیش نخواهند برد.

ملکشاهی ضمن اعلام این موضع که این توطئه های مضحک از طرف آمریکا محکوم به شکست بوده و اتحاد هرچه بیشتر ملت ایران را به دنبال دارد، گفت: هیچ ملتی به نیروی خدوم و‌پای کار خود در تمام عرصه های امنیتی ،سازندگی و دفاعی پشت نخواهد کرد.

نماینده دانشجویان دنشگاه علوم پزشکی ایلام، تصریح کرد: با تمام اطمینان می گوییم سپاه پاسداران تحریم شدنی نیست و نه تنها تضعیف نخواهد شد بلکه شکوه و عظمت بیشتری در بین مردم خواهد یافت.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

خامنه ای دات آی آز