آخرین اخبار

24. فروردين 1398 - 23:44   |   کد مطلب: 33120
به همت گروه های جهادی بسیج دانشجویی؛
زدودن یاس و ناامیدی از پیکره گل آلود ماژین+تصاویر
حضور جهادگران دانشجو به عنوان اولین گروه جهادی اعزامی به منطقه سیل زده ماژین جریان زندگی را در میان مردم به روال عادی خود برگرداند.

به گزارش ایلام رصد عارف شربی نیازی مسئول سازمان بسیج دانشجوئی در حاشیه خدمت رسانی به سیل زدگان بخش ماژین به خبرنگار ایلام رصد، گفت: قرارگاه جهادی "شهید مرتضی حسین پور"متشکل از گروه های جهادی دانشگاه های فرهنگیان ایلام و آزاد اسلامی واحد دره شهر و با مرکزیت دانشگاه ایلام از سه شنبه به مدت چهار روز با استقرار در منطقه ی سیل زده‌ی ماژین به خدمت رسانی مشغول شدند.
وی افزود: دانشجوهای داوطلب بسیجی با تقسیم بندی تحت شش گروه هشت نفره در روستاهای دمه رود و شوره به لایروبی منازل آسیب دیده پرداختند و در کنار سه گروه جهادی دیگر توانستند منازل این روستا ها را کاملا لایروبی کنند.
شربی نیازی بیان داشت: حضور جهادگران دانشجو به عنوان اولین گروه جهادی اعزامی به منطقه تاثیر بسزایی در بالا بردن روحیه اهالی داشت،به شکلی که به گفته ی اهالی منطقه تفاوت سیر جریان زندگی و نشاط بین مردم کاملا مشهود بوده است.
مسئول سازمان بسیج دانشجوئی استان ایلام تصریح کرد: قرارگاه شهید مرتضی حسین پور که تابستان سال گذسته نیز در همین منطقه به خدمت رسانی در بخش های مختلف فرهنگی،درمانی،آموزش و عمرانی و مشغول بود،هم اکنون هم در عرصه ی پیگیری مطالبات اهالی ماژین و هم برگزاری اردوهای جهادی مکرر و مداوم در این منطقه فعالیت خواهد داشت.

دیدگاه شما

خامنه ای دات آی آز