آخرین اخبار

26. فروردين 1398 - 10:41   |   کد مطلب: 33122
رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام در گفتگو با ایلام رصد:
سپاه سند افتخار مردم و انقلاب اسلامی ایران است
همتی گفت: اینکه شخصی حقیر و بی وجودی همچون ترامپ نام تروریست را بر نهاد انقلابی و مقدس سپاه می‌نهد، یقیناً نام آن را نزد مردم شریف ایران اسلامی عزیزتر و درخشان‌تر از گذشته می‌نماید.

دکتر "کریم همتی" رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام در گفتگو با خبرنگار ایلام رصد، اظهار داشت: آثار و برکات وجود نیروهای مخلص و گرانقدر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از همان سالروز تشکیل آن به فرمان امام خمینی(ره) تا به امروز در نظام مقدس جمهوری اسلامی جاری است.
وی افزود: سپاه پاسداران، نهادی مردمی است که در تمام سطوح آن نقش ملت مشهود و ملموس است و وجود نیروی عظیم بسیج در بدنه آن گویای این مطلب است.

دکتر همتی گفت: نقش این نهاد انقلابی در دوران دفاع مقدس همچنان پس از سالیان متمادی در اذهان مردم ماندگار است و از جان‌گذشتگی‌های رزمندگان این نهاد در کنار ارتش و نیروی انتظامی در دفتر زرین و پرافتخار ایران اسلامی ثبت گردیده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی خاطرنشان کرد: اینکه کشوری همانند آمریکا بنا بر اقتضای شرایط دلخواه خود، در اقدامی ناشایست و فریبکارانه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در ردیف گروه‌های تروریستی قرار می دهد، نشانگر تقدس و جایگاه والای این نهاد در میان مردم شریف ایران اسلامی است چرا که در حدود ۴۰ سال، ملت ایران دشمنی،توطئه، تحریم و فریب آمریکا و هم‌پیمانانش را به نظاره نشسته‌اند.

وی در ادامه تصریح کرد: حال اینکه شخصی حقیر و بی وجود همچون ترامپ نام تروریست را بر نهاد انقلابی و مقدس سپاه می‌نهد، یقیناً نام آن را نزد مردم شریف ایران اسلامی عزیزتر و درخشان‌تر از گذشته می‌نماید.

همتی بیان کرد: ترامپ بداند که با تحریم سپاه و تروریستی خواندن آن به تمام مردم ایران جفا کرده چرا که نام سپاه پاسداران با ملت ایران عجین است و پیوندی ابدی در دل‌های مردم و نیروهای مخلص آن برقرار است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام با اشاره به اینکه دشمنان ایران اسلامی بدانند که سپاه همواره در کنار مردم است و در تمامی حوزه‌ها در خدمتگزاری به مردم پیشتاز بوده و از ملت ما جدا ناپذیر است، یادآور شد:  در جریان وقوع سیل اخیر در نقاط مختلف کشور، حضور سپاه پاسداران در خط مقدم خدمت‌رسانی به سیل‌زدگان خاطرات و حقایق هشت سال دفاع مقدس و نقش آفرینی این نهاد مقدس در دفاع از مردم و کیان جمهوری اسلامی را تداعی نموده است.

وی اضافه کرد: این نهاد مقدس در تمامی حوزه‌ها از جمله بهداشت و درمان، همواره خود را وقف مردم شریف ایران نموده و یادآور این حقیقت است که سپاه نام و عظمت خود را از همین مردم گرفته است و برای صیانت از آرمان‌های انقلاب و دفاع از مردم و سرزمین ایران اسلامی همواره آماده جانفشانی است.

دکتر همتی بیان داشت: اینگونه اقدامات خبیثانه نشانگر این واقعیت است که آمریکا و سردمداران آن، اینبار از نقشه‌ای تازه بنام تروریستی خواندن نهاد انقلابی و مقدس سپاه پاسداران، می‌خواهند بهره‌برداری نمایند اما از این نکته غافل هستند که سپاه، سند افتخار مردم و انقلاب اسلامی است.

 

انتهای پیام/

 
 
 
 

 

دیدگاه شما

خامنه ای دات آی آز