آخرین اخبار

9. خرداد 1398 - 13:57   |   کد مطلب: 33143
نیازی گفت: آمریکا،به پشتوانه کشورهای خودباخته ی منطقه معامله ی قرن و تغییر پایتخت رژیم صهیونیستی را مطرح می کند تا به زعم خود جلوی پیشروی های مقاومت را بگیرد.

ایلام رصد:: "محمد نیازی" مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه ایلام باگرامی داشت روز جهانی قدس در گفتگو با ایلام رصد اظهار داشت: سال ها از اشغال اولین قبله ی مسلمین توسط رژیم صهیونیستی می گذرد،اما آزادی قدس به عنوان یک آرمان زنده، همچنان تدوام دارد.
وی با بیان اینکه این آرمان نسل به نسل،سینه به سینه منتقل می شود،افزود: دیگر آزادسازی قدس رؤیای پیرمرد های فلسطینی نیست،بلکه آینده ی جوانان مقاومت است،و این از جایگاه انقلاب اسلامی نشأت می گیرد.
نیازی تصریح کرد: تا قبل از انقلاب اسلامی رفاقت با رژیم کودک کش اسراییلی افتخار پهلوی معدوم بود و کشور های خودباخته ی عربی منطقه کاری از پیش نمی بردند، اما امام راحل با توجه دادن به مسئله ی فلسطین موجب پیروزی های پیاپی انتفاضه و حماس و جوانان مقاومت شد.

مسئول بسیج دانشگاه ایلام اضافه کرد: رژیم صهیونیستی زمانی در شش روز کشورهای عربی را وادار به عقب نشینی کرد،اما حالا هیمنه این رژیم مثل گنبد آهنی پوشالیشان فرو ریخته است.
وی ادامه داد: در همین برهه که بر پیروزی های مقاومت افزوده می شود و در مجامع اسلامی و بین المللی انزوای رژیم صهیونیستی مشهود است،آمریکا،به پشتوانه کشورهای خودباخته ی منطقه معامله ی قرن و تغییر پایتخت رژیم صهیونیستی را مطرح می کند تا به زعم خود جلوی پیشروی های مقاومت را بگیرد.
این فعال دانشجویی اذعان داشت: با هوشیاری امت مسلمان و توجه به منویات مقام معظم رهبری روز به روز به وعده ی نابودی اسراییل نزدیک تر می شویم که به یاری خداوند آن روز نزدیک است.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

خامنه ای دات آی آز