آخرین اخبار

31. تير 1398 - 10:14   |   کد مطلب: 33176
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق ایلام اعلام کرد که صدور قبوض کاغذی تا مهر ماه امسال برای مشترکان برق در این استان حذف می شود.

به گزارش ایلام رصد، "هادی شیرخانی" مدیرعامل شرکت توزیع برق ایلام، گفت: در حال حاضر مهم ترین اولویت و سیاست این شرکت فراهم کردن امکان دسترسی آسان و غیر حضوری مشتریان به خدمات است.

وی افزود: بر این اساس ابتدا باید زیر ساخت های لازم برای این مهم فراهم گردد که در این خصوص یکی از اساسی ترین آنها ثبت اطلاعات مشتریان از جمله شماره تلفن مستاجران و مالکان است.

مدیرعامل شرکت توزیع برق ایلام تاکید کرد: مردم می توانند با مشاهده اوراق هویتی مامورین قرائت این شرکت و حصول اطمینان شماره خود را در اختیار ایشان قرار دهند.

شیرخانی با اشاره به اینکه با الکترونیکی شدن قبوض برق در طول سال صرفه جویی در بحث هزینه های این شرکت صورت می گیرد، گفت: در این فرآیند، گام‌های مختلفی پیش بینی شده که با اجرای مرحله به مرحله آن، فرآیند را در یک دوره زمانی مشخص کامل خواهد شد.

تعداد کل مشترکین برق استان ۵۸۵ هزار نفری ایلام ۲۳۰ هزار مشترک است که اکثریت آن متعلق به مشترکان خانگی است و حدود ۳۰ درصد مشترکان برق در محدوده شهرستان ایلام قرار دارند.

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

خامنه ای دات آی آز