آخرین اخبار

4. مرداد 1398 - 11:14   |   کد مطلب: 33177
فرمانده سپاه امیرالمؤمنین ع استان ایلام در اختتامیه دوره خط امام استانی:
تفکر امام جهان شمول است/از عدم همکاری برخی رؤسای دانشگاه با بسیج گلایه مندم
شاکرمی در اختتامیه خط امام استانی گفت: مدیری که در سازمان ها و نهادهای نظام مقدس جمهوری اسلامی منصب و کرسی دارد باید در جهت اهداف انقلاب اسلامی پیش رونده باشد و نهایت همکاری را با بسیج و نهاد های انقلابی جهت نیل به آرمانهای نظام داشته باشد.

به گزارش ایلام رصد، سردار "جمال شاکرمی" در اختتامیه خط امام استانی(ره) استان ایلام که در شهر مقدس قم برگزار شد، ضمن تقدیر و تشکر از دانش پژوهان و خادمین و همچنین دست اندارکاران و مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان ایلام و نماینده ولی فقیه در این سازمان اظهار داشت: این دوره های تشکیلاتی را این گونه اجراو عملی سازی کنید که دانشجویان سال آینده برای اجرا و شرکت در این دوره ها شورو هیجان وافر نشان دهند، در این دوره ها باید به دانشجویان مبانی امام ره ، انقلاب و سیره شهدا آموزش داده شود و همچنین باید سیره ی عملی زندگی ائمه آموزش داده شود.

وی با بیان اینکه ما به مدد فکر و اندیشه امام توانستیم راهبردهای ۱۵۰ ساله دشمنان را تبدیل به تاکتیک کنیم، افزود: امروز دانشجویانی در اروپا و آمریکا معتقد به تفکر امامند؛این تفکر جهان شمول است و رسوخ این اندیشه را در تمام نقاط عالم می توان دید.
شاکرمی تصریح کرد: من در مجموع خوشحالم که شما دانشجویان در طول این دوره راجع به این مبانی معرفت شناسی و تشکیلاتی و رسالاتی در جهت آرمان های انقلاب و ولایت کار کردید.
فرمانده سپاه امیرالمؤمنین ع استان ایلام خاطرنشان کرد: باید روی زیر ساخت ها کار کرد ؛باید در عرصه های عملی ورود عالمانه پیدا کرد ،دعای امین الله ،عاشورا،عهد هرکدام یک درس برای زندگی هستند باید مفهومی و اصولی کار کرد و به دانشجویان و دانش پژوهان زیر ساخت فکری و پایه و اساس فکری در این مباحث معرفتی و تشکیلاتی آموزش داد که دانشجویان به عمق و ژرفای این مباحث پی ببرندو به آنها قدرت تحلیل آموزش داد.
وی در پایان یادآور شد: بنده نسبت به برخی از روسای دانشگاه ها گله مندم چرا که در اجرای هرچه بهتر این دوره ی ارزشمند و انسان ساز با ما همکاری و تعاون لازم را نداشتند، یک مدیری که در سازمان ها و نهادهای نظام مقدس جمهوری اسلامی منصب و کرسی دارد باید در جهت اهداف انقلاب اسلامی پیش رونده باشد و نهایت همکاری را با بسیج و نهاد های انقلابی جهت نیل به آرمانهای نظام داشته باشد.

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

خامنه ای دات آی آز