آخرین اخبار

3. شهريور 1398 - 12:07   |   کد مطلب: 33186
به همت سازمان بسیج دانشجویی استان صورت گرفت؛
اعزام 20 گروه جهادی به مناطق سیل زده استان ایلام
فرمانده سپاه امیرالمؤمنین ع استان ایلام تصریح کرد: ان شاالله تا پایان شهریور ماه در صدد هستیم ۲۰ گروه جهادی در قالب ۳۰۰ نفر و ۳۰۰۰ نفر روز از دانشجو و دانشگاهیان بسیجی را به مناطق سیل زده و محروم اعزام کنیم.

به گزارش ایلام رصد،  مراسم بدرقه گروه های جهادی دانشجویی به مناطق سیل زده استان با حضور فرمانده سپاه امیرالمؤمنین ع مسئول سازمان بسیج دانشجویی و معاونت فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد، در این مراسم اولین گروه جهادی در قالب ۴۰ نفر از دانشجویان بسیجی خواهر و برادر با همکاری دانشگاه علوم پزشکی به ماژین اعزام شدند.

"سردار جمال شاکرمی" فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام در جمع دانشجویان جهادی بسیج دانشجویی اعزامی به اردوهای جهادی اظهار داشت: امروز یکی از مطالبات مقام معظم رهبری که در حقیقت مطالبه انقلاب اسلامی است، خدمت رسانی به محرومان جامعه است.
وی گفت: حضرت آقا در پیام راهبردی و جامع خود به گروههای جهادی، کار جهادی را برخاسته از ایمان و به کارگیرنده هرچه بیشتر از ظرفیت وجودی انسان دانسته اند که از این رو، این کارهای جهادی نقطه پایان ندارد و باید هرچه بیشتر ارتقا و گسترش یابد.
فرمانده سپاه امیرالمؤمنین ع استان ایلام تصریح کرد: ان شاالله تا پایان شهریور ماه در صدد هستیم ۲۰ گروه جهادی در قالب ۳۰۰ نفر و ۳۰۰۰ نفر روز از دانشجو و دانشگاهیان بسیجی را به مناطق سیل زده و محروم اعزام کنیم.
شاکرمی خاطرنشان کرد: در استان با همفکری نخبگان بسیجی، قرارگاه جهادی تشکیل شده و در این قرارگاه پس از احصا مشکلات استان، چهار کارگروه در قالب کارگروه پزشکی، عمرانی، اقتصاد مقاومتی و فرهنگی اجتماعی، خدمات گروههای جهادی سازماندهی شده است.
 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

خامنه ای دات آی آز