آخرین اخبار

4. شهريور 1398 - 18:18   |   کد مطلب: 33187
با حضور معاون پارلمانی رئیس جمهور؛
زیرگذر تقاطع رسالت ایلام در هفته دولت افتتاح می‌شود
شهردار ایلام گفت: تقاطع غیرهمسطح آیت‌الله حیدری_چهار راه رسالت روز چهارشنبه هفته‌جاری و در ششمین روز از هفته دولت با حضور معاون پارلمانی رئیس جمهور افتتاح می‌شود.

به گزارش ایلام رصد، طالب صادقیان شهردار ایلام، گفت: تقاطع غیرهمسطح آیت‌الله حیدری_چهار راه رسالت به طول ۹۰۰ متر و اعتبار ۸۹ میلیارد ریال چهارشنبه هفته‌جاری و در ششمین روز از هفته دولت با حضور معاون پارلمانی رئیس جمهور افتتاح می‌شود.

وی افزود: هم‌اکنون  کار بیس و آسفالت، زیبا سازی، نورپردازی، قرنیز و گاردریل توسط شهرداری ایلام به اتمام رسیده و آماده  افتتاح است.

شهردار ایلام تصریح کرد: طی شش روز گذشته بیش از ۲۵۰۰ تن آسفالت در کارخانه آسفالت شهرداری جهت روکش زیرگذر تولید شده، که در طول فعالیت این کارخانه تولید این حجم از آسفالت طی یک‌هفته بی سابقه بوده است.

وی عنوان کرد: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده قرار بود این پروژه در مدت یک‌سال به اتمام برسد اما به‌دلیل مشکلات فنی و اجرایی در زمینه جابجایی تاسیسات آب، برق، گاز و خصوصاً مخابرات با تاخیر حدود پنج‌ماهه به بهره‌برداری می‌رسد.

صادقیان خاطرنشان کرد: با افتتاح و بهره‌برداری از این پروژه مهم و تأثیرگذار شهری ۵۰ درصد ترافیک ورودی شهر ایلام به منطقه مرکزی برطرف خواهد شد.

 گفتنی است؛ حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور روز چهارشنبه هفته‌جاری به‌منظور حضور در آیین افتتاح و کلنگ‌زنی طرح‌ها و پروژه‌های هفته دولت به استان ایلام سفر می‌کند.

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

خامنه ای دات آی آز