آخرین اخبار

20. شهريور 1398 - 8:50   |   کد مطلب: 33197
دکتر اسد میرزایی» معاون جدید فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایلام شد.

به گزارش ایلام رصد، دکتر «محمد کریمیان» در مراسم تودیع و معارفه معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی با بیان اینکه تغییرات مدیریتی امری معمول و طبیعی در هر سیستم است، اظهار کرد:  باتوجه به نزدیک بودن سال تحصیلی جدید، این تودیع و معارفه انجام شد و خوشبختناه دکتر استاک در زمان تصدی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه منشا خدمات شایسته‌ای به دانشگاه بود و دکتر میرزایی قطعاً با توانمندی و ایجاد شرایط مطلوب در کنار همکاری و همدلی همکاران در راه تحقق اهداف سازمانی گام برمی دارند.

وی تاکید کرد: انتظار می‌رود معاون جدید فرهنگی و دانشجویی دانشگاه در راستای تحقق اهداف و برنامه های گام دوم انقلاب و تحقق برنامه‌های فرهنگی وزارت بهداشت تلاش و اهتمام خود را بکار گیرد.

کریمیان با بیان اینکه  مقام عالی وزارت بهداشت تاکید ویژه‌ای بر ارتقا سطح حوزه فرهنگ در سطح وزارت دارند و ارج نهادن و تکریم از نخبگان و اندیشمندان را مورد تاکید قرار داده‌اند، تصریح کرد:یکی از مسائل مهم کشوری، انتخابات است و دانشگاه در این راستا با همکاری و تعامل شایسته  دانشجویان بی‌طرف عمل خواهد کرد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام با بیان این که مبحث معیشت پرسنل و دانشجویان را با قدرت و جدیت بیشتری دنبال خواهیم کرد، یادآور شد: کاهش هزینه‌ها به واسطه تحریمها و شرایط سخت اقتصادی، در اولویت قرار می‌گیرد به گونه ای که خدمات دهی به مردم شریف استان تحت تاثیر قرار نگیرد.

 حجت الاسلام والمسلمین هاشمی، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی ایلام با بیان اینکه ممکن است از مدیران انتظار برود که استاندارد و مطابق خواسته ها و انتظارات عمل نمایند اما لازمه این امر فراهم بودن ابزار و شرایط مطلوب آن است ، تصریح کرد: در این شرایط تحریم و فشار اقتصادی پذیرش مسئولیت شجاعت خاص خود را می‌طلبد.

 وی گفت: حوزه فرهنگی و دانشجویی؛ حوزه‌ ای حساس و پرچالش است و نیاز به تلاش و توان شبانه روزی دارد. جناب آقای دکتر استاک عنوان معاون در این زمینه با تلاش و سعه صدر به شایستگی منشا خدمت بودند.

 حجت الاسلام والمسلمین هاشمی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تبریک انتصاب دکتر میرزایی به عنوان معاون جدید فرهنگی و دانشجویی تصریح کرد: از حوزه فرهنگی و دانشجویی به دلیل رسالت سازمانی و کثرت برنامه ها و همچنین سر و کار داشتن با امور فرهنگی و جمعیت کثیر دانشجویی؛ توقعات بسیار بالا است و قطعاً دکتر میرزایی با نیروی جوانی و تجربه مدیریتی از عهده این مسئولیت به خوبی بر خواهند آمد.

 دکتر روح الله استاک معاون سابق فرهنگی و دانشجویی هم اظهار کرد: خدماتی همچون بازسازی کلیه خوابگاههای ملکی، بازسازی کلیه نمازخانه های خوابگاههای دانشجویی، احداث خانه فرهنگ آیت الله خامنه ای(مدظله العالی)، احداث اولین سالن تیراندازی دانشجویی، احداث اولین زمین جمن مصنوعی دانشجویی، افزایش تعداد تشکیلات دانشجویی از ۶ تشکیلات در سال ۹۲ به ۶۷ تشکیلات در سال ۹۸ ، رساندن نمره پایش برنامه عملیاتی معاونت فرهنگی و دانشجویی به ۹۸ درصد و قرار گرفتن در جمع چهار معاونت برتر در کشور و برگزاری سه دوره جشنواره فرهنگی و هنری سیب با عنایت و حمایت روسای محترم پیشین و فعلی دانشگاه و همکاری و تعامل شایسته معاونین و مدیران حوزه های مختلف و تلاش و جدیت همکاران حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی به سرانجام رسیده اند.

«دکتر اسد میرزایی» معاون جدید فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی نیز اظهار کرد: حوزه فرهنگی و دانشجویی؛ حوزه ای فعال و پویاست و قطعاً مسائل و چالش‌های مربوط به خود را دارد. لذا همه عزیزانی که در این معاونت خدمت می کنند، بنابر اقتضای سن و نیروی جوانی دانشجویان؛ برای رفع مشکلات و چالش ها و کمک به بهبود شرایط نهایت شکیبایی و تلاش خود را به کار گیرند.

وی گفت: مهمترین اصل در محیط کار، آرامش فکری و کاری است لذا قطعاً برای این تحقق این اصل در حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی تلاش خواهم کرد چرا که لازمه خدمت به قشر دانشجو است.

 معاون دانشگاه علوم پزشکی ایلام،  با بیان اینکه دانشجو فعال و ایده‌آل گراست، تصریح کرد: اهداف اصلی و سیاست‌های بنده و همکارانم در معاونت فرهنگی و دانشجویی بر پایه تکیه بر هویت ایرانی اسلامی، سبک زندگی سالم و اسلامی و ارتقاء جایگاه اخلاق و فرهنگ عمومی خواهد بود که در این راستا نیازمند حمایت، یاری و تعامل مسئولان، اعضای محترم هیات علمی، همکاران و دانشجویان هستیم.

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

خامنه ای دات آی آز