آخرین اخبار

2. مهر 1398 - 8:38   |   کد مطلب: 33205
عضو شورای شهرایلام در گفتگو با ایلام رصد؛
برخورد با مسببین حذف نام شهدا از خیابان ها یک مطالبه عمومی است
کرمی با بیان اینکه شهید و شهادت از آرمان های انقلاب و روحیه شهادت طلبی در همه مردم این سرزمین نهادینه است گفت: چنین اتفاقاتی در استان ایلام هرگز رخ نخواهد داد.

"هادی کرمی"، عضو شورای شهر ایلام در گفتگو با خبرنگار ایلام رصد، با اشاره به ماجرای حذف نام شهدا از تابلوی کوچه‌ها و خیابان‌ها اظهار داشت: قطعا اگر این مسئله عمدا صورت گرفته و با برنامه ریزی در حال انجام است باید با آن برخورد شود.

وی با بیان اینکه برخی با بهانه هایی چون فاصله گرفتن مردم از روحیه جنگ طلبی و دعوت به صلح و آرامش و ایجاد فضای امید و نشاط در صدد اجرای چنین برنامه هایی هستند تصریح کرد: این اقدام در چند استان کشور صورت گرفته است اما در استان ایلام هیچ موردی از حذف شهدا از کوچه ها و خیابان ها نداشتیم و تذکر لازم نیز در این خصوص داده شده است.

کرمی با اشاره به اینکه در استان ایلام کمتر خانواده ای وجود دارد که شهید نداده باشد اضافه کرد: شهید و شهادت از آرمان های انقلاب و روحیه شهادت طلبی در همه مردم این سرزمین نهادینه است و چنین اتفاقاتی در استان ایلام هرگز رخ نخواهد داد.

عضو شورای اسلامی شهر ایلام افزود: بصورت مطالبه عمومی در سطح کشور و توسط شورای هیئت های مذهبی استان این موضوع را پیگیری کرده ایم تا اگر مسببین این موضوع بصورت عمد و هدایت شده این اقدام را انجام داده اند با آنهابرخورد لازم صورت گیرد.

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

خامنه ای دات آی آز