آخرین اخبار

19. آبان 1398 - 20:55   |   کد مطلب: 33212
رئیس پلیس فتا استان ایلام خبرداد:
دستگیری مدیران کانال هنجارشکن در ایلام
رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان ایلام گفت: مدیران و گردانندگان کانال تلگرامی که اقدام به انتشار تصاویر خصوصی تعدادی از شهروندان در استان کرده بودند با هوشیاری پلیس فتا بازداشت شدند.

به گزارش ایلام رصد، سرهنگ "علی جمالی" رئیس پلیس فتای استان ایلام،  با اعلام این خبر گفت: با تلاش کارآگاهان پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان ایلام، مدیران و گردانندگان کانال تلگرامی که در سطح استان ایلام با عنوان "شاخ شکن" اقدام به تهیه و انتشار تصاویر خصوصی برخی از شهروندان می‌کردند، شناسایی و دستگیر شدند.

وی افزود: مدیران و گردانندگان کانال تلگرامی معروف به "شاخ شکن" اقدام به انتشار تصاویر جوانان و نوجوانان دختر و پسر ایلامی می‌کردند و با الفاظ رکیک و مستهجن آن‌ها را مورد هتک حرمت کلامی و ناسزا قرار می‌دادند که با دستگیری آن‌ها توسط پلیس فتا این کانال مسدود شد.

جمالی یادآور شد: کسانی که علیه گردانندگان کانال‌های ضد اجتماعی شاخ شکن شکایت دارند به پلیس فتا ایلام به آدرس بلوار آیت الله شهید بهشتی، جنب ستاد فرماندهی انتظامی استان مراجعه کنند.

وی تاکید کرد: پلیس فتا به صورت شبانه روزی و با به کارگیری کارشناسان فنی و متخصص و تعامل مطلوب با مقامات قضائی برابر قانون با افرادی که امنیت کاربران را در فضای مجازی به مخاطره انداخته و یا هتک حیثیت می‌کنند، برخورد قاطع خواهد کرد.

انتهای پیام

 

دیدگاه شما

خامنه ای دات آی آز