آخرین اخبار

20. آبان 1398 - 0:26   |   کد مطلب: 33213
مدیرکل صداوسیمای مرکز ایلام دردیدار با اعضا بسیج اسایتد؛
ضعف مطالبه گری مردم ونقدناپذیری مدیران از عمده مشکلات رسانه ملی است
بازوند گفت: ضعف مطالبه گری مردم و عدم نقد پذیری مدیران استانی از عمده مشکلاتی است که رسانه ملی با آن مواجه است.

به گزارش ایلام رصد، "محمد بازوند" مدیر کل صداوسیمای مرکز ایلام، در دیدار با مسئول سازمان بسیج اسایتد و اعضا هیئت اندیشه ورز این سازمان، اظهار داشت: حضور ۱۵۰۰ نفر استادبسیجی دغدغه مند و پایبند به اصول نظام در استان ایلام مایه خرسندی است.

وی با اشاره به ظرفیت بسیار ارزشمند بسیج اساتید، افزود: تعامل و همکاری بسیج اساتید استان ایلام به عنوان پشتوانه بسیار خوبی برای رسانه و جامعه محسوب شده و صداوسیمای مرکز ایلام خواهان بهره مندی از این ارتباط و تعامل بجهت بهره مندی مردم است.

بازوند گفت: استان ایلام برخلاف همه ظرفیت ها و استعدادهای بومی و محلی در حوزه های مختلف، بنا به دلایل متعددی در حوزه پژوهشی نسبت به استان های دیگر جامانده ایم.

مدیرکل صداوسیمای مرکز ایلام، با اشاره به منابع غنی طبیعی و سرمایه نیروی انسانی و استعدادهای خدادادی که در استان وجود دارد، بیان کرد:
بنا به رسالت رسانه و در راستای تثبیت خوبی ها و زدودن موارد ناپسند، صداوسیمای مرکز ایلام آمادگی کامل دارد که در تهیه محتوای برنامه سازی، کار کارشناسی و علمی پژوهشی از ظرفیت اساتید بسیجی به عنوان پشتوانه کار برنامه سازی استفاده کند.

وی به تولید پخش ۲۴ ساعته برنامه های شبکه استانی و برد فراملی آن اظهار داشت: ضعف مطالبه گری مردم و عدم نقد پذیری مدیران استانی از عمده مشکلاتی است که رسانه ملی با آن مواجه است.

بازوند ضمن استقبال از حضور اساتید بسیجی به عنوان کارشناس و مجری کارشناس خاطر نشان کرد: هیچ محدودیتی برای نهادینه کردن تفکر انقلابی و بسیجی در صدا وسیمای مرکز ایلام وجود ندارد و از هرنوع فکر و ایده و اندیشه و برنامه ای در راستای ارتقا و تعالی فرهنگ و توسعه استان و نظام و رفع مشکلات مردمی استقبال خواهیم کرد.

 

دیدگاه شما

خامنه ای دات آی آز