آخرین اخبار

27. آبان 1398 - 17:23   |   کد مطلب: 33218
معاون اقتصادی استاندار ایلام گفت: اعمال هرگونه افزایش قیمت در کالا و خدمات تحت هر شرایطی تا اطلاع ثانوی ممنوع می باشد و واحدهای تولیدی و خدماتی ملکف به ارائه نرخهای مصوب می باشند .

به گزارش ایلام رصد، "حیدر نعمتی"، معاون اقتصادی استاندار ایلام در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ايلام بيدار گفت: براساس مصوبه کارگروه تنظیم بازار کل کشور، اعمال هرگونه افزایش قیمت در کالا و خدمات تحت هر شرایطی تا اطلاع ثانوی ممنوع می باشد و هرگونه افزایش نرخ  مصوب که تا 25/8/98 اعمال نگردیده  است لغو می گردد و همه واحدهای تولیدی و خدماتی ملکف به ارائه نرخهای مصوب می باشند.

وی اظهار کرد: همه دستگاهها و بخش خصوص مسئول پیگیری این مصوبه می باشند.

نعمتی افزود: در جلسه تنظیم بازار استان نیز مصوب کرده ایم که هرگونه افزایش قیمت در استان ایلام ممنوع بوده و با افرادی که افزایش قیمت نمایند برخورد می شود.

معاون اقتصادی استاندار ایلام گفت: گروه نظارت با محوریت اتحادیه ها و انجمن ها و تشکل های بخش خصوص فعال شده اند.

وی تصریح کرد: با افرادی که تخلف کرده بودند برخورد شده و افرادی که خارج از قوانین و بدون مصوبه و بودن مجوز افزایش قیمت نمایند با آنها برخورد خواهد شد.

نعمتی در پایان گفت: شهروندان عزیز هرگونه کم فروشی و گران فروشی را به شماره 124 سازمان صنعت معدن و شماره 135 تعزیرات و بازرسان اتاق اصناف اعلام نمایند.

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

خامنه ای دات آی آز