آخرین اخبار

16. آذر 1398 - 18:12   |   کد مطلب: 33244
امام جمعه ایلام در جمع دانشجویان؛
دانشجو نباید برخلاف مصلحت کشور قدم بردارد
امام جمعه ایلام گفت: بدترین افت برای دانشجو این است که از بیرون تغدیه شود و حرکتی برخلاف مصلحت کشورداشته باشد.

به گزارش ایلام رصد، حجت الاسلام کریمی تبار نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام در جمع دانشجویان ضمن تبریک روز دانشجو اظهار داشت: روز دانشجو روز ارزشمندی است که هم برای ما هم برای دانشجویان دارای اهمیت است، دانشجو یعنی جوینده دانش و کسی که با توانمندی علمی و جوانی که دارد همواره در پی پیمودن پله های دانش است.
وی افزود: بعد از پیروزی انقلاب حضرت امام در یک مقطع دانشگاه ها را تعطیل کرد تا دانشگا ه هایی که جایگاه جوانانی که انقلابی هستند شکل بگیرد.
حجت الاسلام کریمی تبار گفت: تصرف لانه جاسوسی یک کار ارزشمند در جهان توسط دانشجویان بوده که در تاریخ این کشور به خوبی ماندگار شده است.

امام جمعه ایلام تصریح کرد: بدترین افت برای دانشجو این است که از بیرون تغدیه شود و حرکتی برخلاف مصلحت کشورداشته باشد.
حجت الاسلام کریمی تبار بیان داشت: دشمن برای دانشجویان به عنوان قشر مطالبه گر جامعه، سرمایه گذاریهای گزافی کرده است تا روی این قشر انقلابی و اثرگذار که اینده ملت هستند نفوذ کند.
وی تصریح کرد: مشکلات الان هم بخاطر بی کفایتی مسئولان و چشم داشتن آنان به دست دشمن وجود دارد و انتظار دارند دیگران بیایند و مشکلات کشور را حل کنند و از داخل غافل شده اند.
نماینده ولی فقیه در استان گفت: دست ذلت به سمت دشمنان خدا دراز کردن چیزی جز بی ایمانی نیست و اگاه باشید که خدا مدافع مومنین است.
وی اضافه کرد: ما در برابر شهدای دانشجو و غیر دانشجو ولی فقیه و دربرابر انقلابی که در منطقه راه انداخته ایم مسئول هستیم.
حجت الاسلام کریمی تبار یادآور شد: انقلاب با پشتوانه معنوی استقلال طلبی ظلم سیتیزی توانسته ابر قدرت امریکا را در گرداب خودش غرق کند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

خامنه ای دات آی آز