آخرین اخبار

16. آذر 1398 - 21:28   |   کد مطلب: 33245
فرمانده سپاه امیرالمومنین ع در جمع دانشجویان:
تنها راه برون رفت از فتنه ها، ولایت پذیری است
شاکرمی گفت: امروز دشمنان ما هیچ حرفی برای گفتن ندارند ما در یک مرحله سخت تاریخی قرار گرفتیم و فتنه های مختلف ما را مورد هدف قرار داده و تنها راه بیرون رفتن از فتنه ها، ولایت پذیری است.

به گزارش ایلام رصد، ‏"سردار جمال شاکرمی"فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام در گردهمایی دانشجویان دانشگاههای استان به مناسبت ۱۶ آذر گفت: ایران اسلامی در یک شرایط پیچیده تاریخی قرار گرفته و دشمن با تمام امکانات در برابر ما قرار گرفته است.

وی ادامه داد: امروز دشمنان ما هیچ حرفی برای گفتن ندارند ما در یک مرحله سخت تاریخی قرار گرفتیم و فتنه های مختلف ما را مورد هدف قرار داده و تنها راه بیرون رفتن از فتنه ها، ولایت پذیری است.

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام اضافه کرد: امروز متوقف شدن و نگاه سطحی به قضایا نمیتواند شما را از سختی ها عبور دهد، اندیشه شما دانشجویان تحت تاثیر عاشوراست و این خود بزرگترین افتخار برای شماست.

وی گفت: اندیشه تابناک بسیجی مرزها را طی می کند و توقف در این مسیر بی معناست و دانشجو بسیجی باید از بایدها و نبایدها عبور کند وکار تشکیلاتی در دستور کار قرار دهد چون شماها مظهر شهامت و از خود گذشتگی هستید.

سردار شاکرمی گفت: دشمن با تمام ظرفیت ها به میدان آمده است لذا برای فتح قله ها نیاز به آگاهی وبصیرت داریم.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

خامنه ای دات آی آز