آخرین اخبار

22. آذر 1398 - 14:17   |   کد مطلب: 33246
رئیس پارک علم و فناوری استان ایلام گفت: در روز یکشنبه ۲۴ آذرماه از ۱۰ محصول فناورانه جدید در پارک علم و فناوری ایلام رونمایی خواهد شد.

به گزارش ایلام رصد،دکتر"کامران طاهرپور" رئیس پارک علم و فناوری استان ایلام در گقتگو با خبرنگار ایلام رصد، ضمن گرامیداشت هفته پژوهش اظهارداشت: هفته پژوهش در استان ایلام، در بازه زمانی شنبه ۲۳ آذرماه تا پنج شنبه ۲۸ آذرماه می باشد، و همزمان از ۲۶ تا ۲۹ آذرماه واحدهای پارک علم و فناوری ایلام در نمایشگاه بین المللی تهران که به مناسبت هفته پژوهش دایر می شود، حضور فعال خواهند داشت.

وی افزود: طی روزهای هفته پژوهش امکان بازدید از پیشرفت های فناوری استان، برای همه بازدید کنندگان در پارک علم و فناوری فراهم است.
طاهرپور با اشاره به اهمیت فناوری در دنیای امروز تصریح کرد: پارک علم و فناوری ایلام به عنوان سازمان متولی اصلی توسعه فناوری در استان ایلام نماد نوآوری و فناوری و دانش جوانان شایسته استان ایلام در سطح ملی و فرا ملی است.

رئیس پارک علم و فناوری ایلام، خاطرنشان کرد: هفته پژوهش فرصت مناسبی است برای توجه و تمرکز روی ابعاد مختلف امر پژوهش وفناوری در کشور، تا کلیه ذی نفعان ضمن اطلاع از روندها و وضعیت موجود در کشور برای آینده برنامه ریزی و اقدامات بهتر و مهم تری را در دستور کار خود قرار دهند.
وی با بیان اینکه در هفته پژوهش برنامه های متعددی در راستای ارتقا و معرفی ابعاد مختلف امر پژوهش و فناوری در استان برگزار می شود، اضافه کرد: در روز یکشنبه ۲۴ آذرماه از ۱۰ محصول فناورانه جدید در پارک علم و فناوری ایلام رونمایی خواهد شد.
طاهرپور با اشاره به عملکرد موفق شرکت های دانش بنیان استان در حوزه کسب و کار و بازاریابی گفت: در راستای ایجاد فرصت رقابت بین شرکت های دانش بنیان و ایجاد فضایی در جهت ارتقاء شأن و جایگاه پژوهش و فناوری و فعالین این عرصه از شرکت های دانش بنیان تقدیر بعمل خواهد آمد.
وی یادآور شد: پارک علم و فناوری استان ایلام، همچون سال های گذشته برنامه های متعددی را با همکاری سازمانها، نهادها، دانشگاهها و مؤسسات مرتبط با پژوهش و فناوری در هفته پژوهش و فناوری برگزار می کند که برگزاری چندین استارتاپ، کارگاه های آموزشی مختلف و نمایشگاه های فن بازار، از اهم این برنامه ها بشمار می روند.

انتهای پیام/

تصاویر تکمیلی: 

دیدگاه شما

خامنه ای دات آی آز