استاندار ایلام:

ایجاد بیش از 20 هزار متر مربع سایه بان در پایانه مرزی

سرویس: استان ایلام
کد خبر: 442
|22:16 - 1401/05/03
نسخه چاپی
ایجاد بیش از 20 هزار متر مربع سایه بان در پایانه مرزی
استاندار ایلام گفت: بیش از ۲۰ هزار متر مربع سایه بان به منظور رفاه زائران در پایانه مرزی مهران ایجاد میَ‌شود.

به گزارش ایلام رصد ، حسن بهرام‌نیا استاندار ایلام در حاشیه بازدید از زیرساخت‌های اربعین در مسیر ایلام به مهران گفت: به کمک مجموعه دستگاه‌های عضو ستاد اربعین و کمیته‌های ۱۹ گانه تمامی پروژه‌های حوزه اربعین یکی پس از دیگری با سرعت در حال انجام است و با آمادگی کامل میزبان زائران سراسر کشور خواهیم بود.

وی با توجه به شدت گرما هوا در شهرستان مهران و ضرورت ایجاد سایه بان افزود: بیش از ۲۰ هزار متر مربع سایه بان در پایانه مرزی مهران ایجاد میَ‌شود که تا قبل از اربعین برای استفاده زائران نصب می‌شود. 

استاندار ایلام بیان کرد: پل معروف به پل صلواتی واقع در مسیر ایلام_مهران با ۴۵ متر دهنه باید نسبت به تعریض آن و سایر پل‌های مسیر اقدام شود. 

بهرام‌نیا گفت: در راستای تعریض مسیر ۷ کیلومتر از کنجانچم تا رضا آباد مهران علاوه بر تعریض این مسیر باید از سازه فلزی نسبت به نصب باند دوم پل صلواتی استفاده شود. 

وی ادامه داد: هم اکنون ماشین آلات استان‌های معین در حال فعالیت هستند و تا پایان مرداد ماه عملیات چهار خطه کردن هفت کیلومتر جاده مسیر ایلام_مهران به اتمام می‌رسد. 

این مقام مسئول در پایان به ساخت مخزن ۱۰۰ متر مکعبی در شهر مهران خبر داد و گفت: در مجموع چهار کیلومتر خط لوله برای این پروژه استفاده خواهد شد و تا ۲۰ مرداد ماه با اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان به بهره برداری می‌رسد

انتهای پیام