استاندار جدید ایلام :

ایلام در حوزه‌های مختلف حرف‌های زیادی برای گفتن دارد

سرویس: سیاسی
کد خبر: 51
|16:17 - 1400/09/09
نسخه چاپی
ایلام در حوزه‌های مختلف حرف‌های زیادی برای گفتن دارد
بهرام نیا گفت: ایلام در حوزه‌های مختلف از جمله انرژی حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

به گزارش ایلام رصد ، حسن بهرام نیا استاندار جدید ایلام صبح روز دوشنبه در مراسم تودیع و معارفه استاندار ایلام با حضور وزیر کشور گفت:بنده افتخار نداشتم در افتتاحیه این کنگره بزرگ خادمی این کنگره را داشته باشم، اما سپاسگزارم که این توفیق خدمتگزاری و نوکری به مردم همزمان با کنگره بزرگ شهدای سرافراز ایلام شده است.

او تصریح کرد: عطر دل انگیز فضای شهدا نه تنها در استان بلکه در سراسرایران اسلامی، قابل استشمام و روح انگیز است.

استاندار ایلام افزود: خدا را شاکرم که بار دیگر توفیق خدمتگزاری مردم ایلام را به بنده عطا کرد، هر کس توفیق خدمتگزاری در این استان با این قدمت تاریخی داشته باشد، باید افتخار کند.

بهرام نیا اضافه کرد: از وزیر کشور و هیئت دولت سپاسگزارم که به بنده اعتماد کردند با همت همه و با هم آوایی و اخلاق‌مداری و منشور و میثاق نامه دولت کریمه امیدواریم خدمات ارزشمندی بر جای بگذاریم.

استاندار ایلام ادامه داد: ظرفیت‌های بالقوه‌ای در استان است که بخشی بالفعل شده است، اما این بالفعل شده کامل نیست و باید این زنجیره ارزش را بیشتر کنیم.

او عنوان کرد: ایلام در حوزه‌های مختلفی همچون انرژی حرف برای گفتن دارد و ۱۱ درصد منابع گازی در استان ایلام است و باید از این ظرفیت‌ها برایتوسعه استانگام برداریم.

استاندار ایلام یادآور شد: نگاهم بر ارزش‌ها و مبارزه با مفاسدو استفاده از نیرو‌های ارزشی براساس بیانیه گام دوم انقلاب است.

انتهای پیام

    نظر شما

    دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد