نمایش 1 - 10 از 355
یادداشت:
جامعه نیاز به بازسازی‌ ایمانی و فرهنگی دارد و توجه به ابعاد مختلف وجودی امام حسین ع تنها با حرف محقق نمی شود باید گفتار و کردار و اعمالمان حسینی و سبک زندگیمان عاشورایی باشد.
یادداشت:
امروزه بومی سازی برنامه‌های توسعه‌ای یک ضرورت است؛ به طور مثال در شهرستان دهلران با توجه به قدمت چندین هزار ساله کشاورزی، همچنین بسترهای لازم، این شهرستان نیازمند سرمایه‌گذاری مرتبط با مشاغل کشاورزی است.
یادداشت؛
فرمان اخیر ترامپ بعد از اهدای بلندی های جولان به نتانیاهو در آستانه انتخابات پارلمانی اسرائیل، می تواند شگفتانه ای دیگر برای افکار عمومی اسرائیل در حمایت از نتانیاهو باشد که این روزها سخت به دنبال تقویت جایگاه تضعیف شده خود است.
نماز پشتوانه ای محکم برای اقتصاد مقاومتی/
اقتصاد مقاومتی پویایی که هدف آن تبدیل تحریم به فرصتی برای رشد و تعالی است که در چند سال اخیر نیز تاثیرات بسزایی در تمام حوزهه ای اقتصادی گذاشته و علاوه بر اینکه اینکه تلاش جهادی را بیشتر کرده همواره شاهد پیشرفت هایی بوده ایم.
طی ۵ سال و چند ماه گذشته در مقابل آنهمه امتیاز نقدی که به آمریکا داده‌ایم غیر از افزایش تحریم‌ها و ده‌ها پرونده خصمانه دیگری که علیه ایران اسلامی گشوده‌اند چه امتیازی گرفته‌ایم؟!
یادداشت:
مسئولان بدانند چوب خط طرحهای اجرا نشده کم کم در این شهرستان پر شده و مردم دیگر چهره دو لبه این کلنگها را نمی پذیرند.
پرداخت یارانه از سوی دولت تدبیر و امید و اظهار نظرهای متفاوت دولتمردان در خصوص آن به حاشیه ای برای دولت تبدیل شده است.
یادداشت:
مردان و زنان تاریخ ساز وخدا جوی ایران انقلابی خود جوش وخروشان در ۹ دی سال ۸۸ با بصیرتی مثال زدی و عاشورای زینب وار وحسین گونه عاشقانه و عارفانه وبی باک از دشمن و دشمن شکار به پاخواستن تا بار دیگر تاریخ کوفه و کربلا تکرار نشود.
گریزی برهشدارهای جدی امام جمعه ایلام در جلسه شورای اداری؛
امام جمعه ایلام سفت شدن گره عقده ها و مشکلات اجتماعی را بر گردن جوانان ایلامی می بیند و لمس می کند و نسبت به بریدن جوانان از جامعه ای که ظرفیت ها و آرزوهایش را به بالای دار می فرستد هشدار می دهد.
یادداشت:
فکر دانشجو با دانشجوی دیگر گاه به کشمکش می کشد اما اینها سلمان و ابوذرهای این سرزمینند, فرمولشان برای حل مسئله و مشی فکریشان برای غور در مسایل متفاوت است اما هدف یکی است؛ ایرانی آزاد مستقل و قدرتمند در پناه اسلام.

صفحه‌ها