نمایش 1 - 10 از 351
طی ۵ سال و چند ماه گذشته در مقابل آنهمه امتیاز نقدی که به آمریکا داده‌ایم غیر از افزایش تحریم‌ها و ده‌ها پرونده خصمانه دیگری که علیه ایران اسلامی گشوده‌اند چه امتیازی گرفته‌ایم؟!
یادداشت:
مسئولان بدانند چوب خط طرحهای اجرا نشده کم کم در این شهرستان پر شده و مردم دیگر چهره دو لبه این کلنگها را نمی پذیرند.
پرداخت یارانه از سوی دولت تدبیر و امید و اظهار نظرهای متفاوت دولتمردان در خصوص آن به حاشیه ای برای دولت تبدیل شده است.
یادداشت:
مردان و زنان تاریخ ساز وخدا جوی ایران انقلابی خود جوش وخروشان در ۹ دی سال ۸۸ با بصیرتی مثال زدی و عاشورای زینب وار وحسین گونه عاشقانه و عارفانه وبی باک از دشمن و دشمن شکار به پاخواستن تا بار دیگر تاریخ کوفه و کربلا تکرار نشود.
گریزی برهشدارهای جدی امام جمعه ایلام در جلسه شورای اداری؛
امام جمعه ایلام سفت شدن گره عقده ها و مشکلات اجتماعی را بر گردن جوانان ایلامی می بیند و لمس می کند و نسبت به بریدن جوانان از جامعه ای که ظرفیت ها و آرزوهایش را به بالای دار می فرستد هشدار می دهد.
یادداشت:
فکر دانشجو با دانشجوی دیگر گاه به کشمکش می کشد اما اینها سلمان و ابوذرهای این سرزمینند, فرمولشان برای حل مسئله و مشی فکریشان برای غور در مسایل متفاوت است اما هدف یکی است؛ ایرانی آزاد مستقل و قدرتمند در پناه اسلام.
یادداشت اختصاصی/
اربعین ، نمادی از پیوستگی و همبستگی ملت های مسلمان سراسر جهان حول محور ظلم ستیزی و مبارزه با استبداد و زورگویی است.
یادداشت:
حمله تروریستی به رژه نیروهای مسلح و به گلوله بستن شهروندانی که در یک مراسم مردمی شرکت داشتند بار دیگر نقاب از چهره کریه دشمنان قسم خورده این سرزمین انداخت.
یادداشت:
بیائید کلاهمان را قاضی کنیم و از خود بپرسیم که چند درصد از بلائی که بر سرمان آمده مقصر خود ما مردم هستیم.
بمناسبت آزادسازی مهران قهرمان؛
آیا گفتن از شهری که هنوز در زمین بازی کودکانش مین‌های منفجر نشده به کمین نشسته‌اند، کار دشواری است؟ مهران تا کی می‌خواهدغريب بماند?

صفحه‌ها