آخرین اخبار

10. بهمن 1396 - 12:59   |   کد مطلب: 31891
مانور جدید دشمن این روزها بر روی مقوله حجاب و هجمه همه جانبه آنان بر عفاف و پوشیدگی آنهم از طریق رسانه ها و فضای مجازی است که نمونه دختر خیابان انقلاب از مضحک ترین بخش های این پروژه است.

ایلام رصد:: مانور جدید دشمن این روزها بر روی مقوله حجاب و هجمه همه جانبه آنان بر عفاف و پوشیدگی آنهم از طریق رسانه ها و فضای مجازی است  که نمونه دختر خیابان انقلاب از مضحک ترین بخش های این پروژه است.

این دست و پا زدن ها،  نشان از اهمیت و جایگاه والای حجاب به عنوان سنگر و همچنین هویت عفیف زن مسلمان ایرانی دارد که چون خاری در گلوی دشمنان ما است.

آنان ترس و واهمه دارند، از حجابی که امروزه در بین زنان عالم، رو به گسترش است، از این رو خود را به آب و آتش می زنند تا مانع گسترش این فرهنگ غنی در اقصی نقاط جهان شوند.

آنان می ترسند از زنانی که به اختیارحجاب را برگزیده اند و تعدادشان هم در حال افزایش است، ترسشان هم به جا است؛ چرا که زنان محجبه در کشورهای غربی  به این درک رسیده اند که شرکت های فیلمساز غربی اگر زن را لخت و عور جلوی دوربین می آورند و در سال میلیاردها دلار فیلم مبتذل می سازند، و یا اگر زن جوان را در دیسکو روی صحنه می برند و می رقصانند تا مردهای مست از دیدن او لذت برند ، یا اگر در فروشگاه ها و شرکت ها از فروشنده و منشی زن به شرط زیبائی و آرایش استفاده می کنند هیچ گاه در پی اعطای واقعی حقوق زنان نیستند.

آنان به این درک رسیده اند که اگر دخترهای جوان را آرایش می کنند و برای فروش بیشتر کالای خود صبح تا شب در تبلیغات نشان می دهند تا با جذابیت جنسی سود بیشتری به جیب بزنند احترام به زن را مد نظر ندارند بلکه تنها او را کالائی متصور می دانند که سود بیشتری را نصیبشان می کند.

این شعار فریبنده تمدن جدید، به نام آزادی زنان،  به کام دیگران است چه آنان که در پی مقاصد سیاسی اند و چه انان که به دنبال اندوختن جیب های خود از این بازار برهنگی هستند.

آری افرادی هم که با علم کردن دختر میدان انقلاب در پی ترویج بی حجابی و بی بند و باری در جامعه مسلمان و شیعه ایران اسلامی هستند، و هدفشان سیاه نمائی از آثار حجاب در بین جوامع اسلامی است، دلشان برای ما و زنان ما نسوخته است، انان از این درکی واهمه دارند که در بین بانوان محجبه در سراسر عالم وجود دارد، که این کارها و اقداماتی که بنام آزادی زن در دنیای امروز مد شده است، در واقع توهین به کرامت زن و سوء استفاده دنیای مدرن و به اصطلاح متمدن از آرمان آزادی می دانند.

قدری تفکر لازم است که متوجه شویم، چرا این روزها اسرائیل با حمایت رسمی از حجاب اختیاری در ایران، و نشر هشتگ حجاب اجباری تلاش میکند؛ همه می دانیم که اینان سعادت و خوشبختی زن ایرانی را طلب نمی کنند بلکه به دنبال منافع خود هستند، به دنبال این هدف هستند تا با نشر بی حجابی و ترویج آزادی بی قید و شرط زنان، در کشور ایران آن را به ورطه نابودی بکشانند.

دشمنان همیشه در کمین این مرز و بوم که هر بار با ترفندی جدید به جنگ با مبانی ارزشی و بنیان های خانوادگی این ملت می آیند، با علم کردن حجاب اجباری در ایران، دم از آزادی زن ایرانی می زنند حال آنکه تفکر حاکم بر بانوان این سرزمین نشأت گرفته از اسلام نابی است که به زن همانند یک انسان می نگرد نه یک کالای جنسی.

  نگاه اسلام به زن نگاهی تعالی بخش بوده و به بعد ارزشی و طبیعی زنان می نگرد. و به او این استقلال را داده است که در عین حال که گوهر وجودی خویش را حفظ می کند می تواند در متن جامعه نیز اثرگذار باشد.

اسلام مخالف این است که عده ای به بهانه های مختلفی چون فمینیسم، زن را ابزار اهداف پلید خود قرار دهند، پس بر تو ست ای بانوی مسلمان که با دفاع از پوشش و حجابت دهان همه مدعیان دروغین آزادی و حقوق انسانی را ببندی و ارزش خود را با حفظ حجاب و عفافت به جهانیان اثبات کنی!

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

خامنه ای دات آی آز