آخرین اخبار

30. دى 1397 - 8:53   |   کد مطلب: 33046
مسئولان بدانند چوب خط طرحهای اجرا نشده کم کم در این شهرستان پر شده و مردم دیگر چهره دو لبه این کلنگها را نمی پذیرند.

یاسر زینی وند مقدم:: تنها چند هفته تا آغاز دهه مبارک فجر و چهلمین سالگرد انقلاب شکوهمند جمهوری اسلامی باقی مانده است.

این ایام و نیز هفته دولت بازه های زمانی هستند که مسئولان طرحهای خود را کلنگ زنی و به بهره برداری می رسانند تا علاوه بر کمک به توسعه و اشتغالزایی یک منطقه مطالبات مردم را نیز پاسخ داده باشند.

در دره شهر نیز امسال قطعا همانند سالهای قبل برای کلنگ زنی و افتتاح برنامه ریزی خواهد شد.

این در حالی است که طی سالهای گذشته چه در ایام دهه فجر و چه در هفته دولت بسیاری از مسئولان فقط به صرف امار دهی کلنگ به دست با وزیر و وزرا به دره شهر امده و تمام زمینهای مسطح و غیر مسطح را برای اجرای یک طرح سوراخ سوراخ کرده اند.

کلنگهای بی ثمری که یکی یکی به بار نمی نشیند و برای ان توجیه عدم اجرای انها مجبور به گفتن بودجه نبود، تحریمیم، من پیگیرم و... متوسل می شوند.

در این بین مردم نیز دیگر برایشان مسجل شده برخی از این طرحها فقط به عکسها، لبخندها و خوردن ابمیوه ختم شده و عملا هیچکاری صورت نمیگیرد چون از قدیم‌گفته اند سنگ بزرگ برداشتن علامت نزدن است!

مسئولان بدانند چوب خط طرحهای اجرا نشده کم کم در این شهرستان پر شده و مردم دیگر چهره دو لبه این کلنگها را نمی پذیرند.

جناب مسئول برای هر چیزی که در ذهنتان میگذرد لطفا کلنگهایتان را غلاف کرده و قیچیهایتان را برای افتتاح طرحهای گذشته تیز بفرمایید تا پس از یکسال مجدد مجبور به توجیه حرفهایتان نشوید.

امیدواریم امسال مسئولان تغییر رویه داده و آرزوی بریدن روبانها را بر دل قیچی نگذارند چون زمان زود میگذرد و قطعا رسانه ها حواسشان به همه چیز هست.

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

خامنه ای دات آی آز