ایلام رصد14:55 - 1401/01/10
رئس مجمع نمایندگان استان ایلام:

استخدام ۶ هزار نفر در میادین نفت و گاز «چنگوله»

علی اکبر بسطامی با بیان اینکه در شرکت‌های مادر بایستی از نیروهای بومی استفاده شود گفت: در صورت بهره وری میادین نفت و گاز چنگوله ظرفیت استخدام ۶۰۰۰ نفر موجود است.

به گزارش ایلام رصد ، شامگاه روز گذشته جلسه‌ی مجمع مطالبه گران استان ایلام با نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

در این جلسه که با حضور جمعی از مطالبه گران استان ایلام و علی اکبر بسطامی نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی برگزار شد مطالبات مردم به نماینده مجلس در قالب پرسش و پاسخ منتقل شد.

استقلال دفتر نفت و گاز غرب، اتصال استان ایلام به شبکه ریلی، نحوه واگذاری اراضی دهلران و نحوه اخذ مالیات بر ارزش افزوده و مالیات و عملکرد سازمان امور مالیاتی، حوزه مدیریت استان، واگذاری‌های بخش‌هایی از منطقه آزاد مهران، مرز چیلات، منازل ۹۹ ساله و تعدادی دیگر از مطالبات از مهم‌ترین مطالبات مطرح شده در این جلسه بود.

علی‌اکبر بسطامی نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی در جمع مطالبه گران گفت: بنده هم یک زمانی روحیه مطالبه گری را داشتیم و الان هم در مقام نماینده مردم در مجلس مطالبه گر و در بین مردم پاسخگوی مطالبات هستم.

وی افزود: در زمان خدمت خود برای پست و مقام کسی را به ناحق تایید و تخریب نکرده‌ام و هنوز هم بر آن عهد پایبندم.

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی گفت: موافق استاندار بومی بوده‌ام اما با شناختی که از بهرام‌نیا داشته‌ام با حضور ایشان مخالفتی نداشتم.

وی ادامه داد: در خصوص مناطق آزاد، نحوه اخذ مالیات و برخی مخارج در پتروشیمی به عنوان جشن‌ها و هدایا حق را به مطالبه گران می‌دهم و بایستی همه ی مسوولان پاسخگوی مطالبه گران باشند.

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی گفت: شفافیت آرای نمایندگان را امضا کرده‌ام؛ با مدرک و شهود و سند می‌گویم که در انتصابات دخالتی نداشته‌ام.

وی افزود: در صورت بهره وری میادین نفت و گاز چنگوله ظرفیت استخدام ۶۰۰۰ نفر موجود است؛معتقدم بر اساس قانون در شرکت‌های مادر بایستی از نیروهای بومی استفاده شود و به جد پیگیر احقاق حقوق ایثارگران هستیم.

در پایان نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی جهت حضور در جلسات فصلی با مطالبه گران استان ایلام اعلام آمادگی کرد و از مطالبه گران عدالتخواهی منطقی و مستدل را خواستار شد.

انتهای پیام