آخرین اخبار

15. مهر 1396 - 8:08   |   کد مطلب: 29415
رئیس هیئت آفرود سواران استان در گفتگو با ایلام رصد مطرح کرد:
سنگ اندازی مسئولان استانی در برگزاری مسابقات انتخابی آفرود
رئیس هیئت آفرود سواران استان عنوان کرد: نزدیک به 7ماه است که از تمامی ارگانها در خواست حمایت مالی داشته ایم اما هیچکدام حتی یک ریال کمک نکرده است.

به گزارش ایلام رصد، مسابقات انتخابی تیم آفرود استان برای شرکت در رقابت های کشوری روز جمعه در کمربندی میدان قرآن و با حضور شرکت کنندگان در این مسابقات در سه کلاس مختلف اعم از 4سیلندر، 6سیلندروکلاس آزاد برگزار شد.

"جعفریان" مسئول برگزاری مسابقات افرود استان ایلام و رئیس هیئت آفرود سواران استان در حاشیه این رقابت و در گفتگو با ایلام رصد گفت:هیئت اتومبیلرانی و موتورسواری استان در حدود 9 ماه است که ثبت شده است.

وی افزود: این مسابقات نیز به جهت انتخابی تیم استان ایلام برای مسابقات کشوری اجرا می شود، که در 3کلاس مختلف 4سیلندر، 6سیلندروکلاس آزاد می باشد.

جعفریان با بیان اینکه این کلاس خودروهای تقویت شده هستن، بیان کرد: در هر سه کلاس نفرات انتخابی مشخص شدند، هم اکنون تیم استان نیز معرفی شده است و ان شاالله هفته آینده بیست ویکم اولین مسابقه کشوری صورت میگیرد.

مسئول برگزاری مسابقات افرود استان ایلام افزود: نفرات مشخص شده اند اما چون تعدادی اعتراض به نتایج صورت گرفته است بایستی دوربین ها مجدد بازرسی شود و نتیجه نهایی اعمال شود.

  رئیس هیئت آفرود سواران استان عنوان کرد: نزدیک به 7ماه است که از تمامی ارگانها در خواست حمایت مالی داشته ایم اما هیچکدام حتی یک ریال کمک نکرده است.

وی با بیان اینکه این رشته ورزشی علاقه مندان خاص خود را دارد، و باید از طرف ارگان های مربوطه مورد حمایت قرار گیرد، تصریح کرد: در کل کشور منابع طبیعی مسئول اهدا زمین برای پیست این مسابقات است، اما منابع طبیعی در استان ایلام هیچگونه کمکی به این هیئت نکرده است و حتی در مکانی که مسابقات برگزار شد نیز ایراد وارد کردند و موانعی را به وجود آوردند.

مسابقات آفرود یا بیابانی، گونه‌ای از مسابقات اتومبیل رانی هستند که در پیستهای دارای عوارض دشوار طبیعی  و با خودروهای شاسی بلند برگزار می‌شوند.

دیدگاه شما

خامنه ای دات آی آز