پربیننده ها

آخرین اخبار

14. بهمن 1396 - 12:00   |   کد مطلب: 31988
نمایشگاه "خاکریز خاطرات" به مناسبت دهه فجر و به همت بسیج دانشجوئی دانشگاه علمی کاربردی 2 وبا حضور "سرهنگ شاکرمی"جانشین فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام،افتتاح شد.

به گزارش ایلام رصد، "همایون مراد نژادی" رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان ایلام در افتتاح نمایشگاه "خاکریز خاطرات" که صبح امروز در دانشگاه علمی کاربردی ایلام 2 برگزار شد، گفت: در خصوص انجام کارها و برنامه های فرهنگی دانشگاه علمی کاربردی از همه فعالیت های دانشجوئی استقبال کرده و برای هر ایده و برنامه ای که منطبق بر چارچوب و قوانین دانشگاه باشد استقبال می کند.

وی با اشاره به تلاش دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی ایلام 2 در برپائی این نمایشگاه اظهار داشت: همه ظرفیت فرهنگی دانشگاه علمی کاربردی استان و واحدهای شهرستانی در اجرای برنامه های فرهنگی و بسیج دانشجوئی و در تبیین آرمان ها و اهداف انقلاب اسلامی بکار گیری می شود.

نمایشگاه "خاکریز خاطرات" به مناسبت دهه فجر و به همت بسیج دانشجوئی دانشگاه علمی کاربردی 2 وبا حضور "سرهنگ شاکرمی"جانشین فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام، مسئولان سازمان بسیج دانشجوئی استان و رؤسای دانشگاه های علمی کاربردی در این مرکز آموزش عالی افتتاح شد.

 

انتهای پیام/

 

دیدگاه شما

خامنه ای دات آی آز